۱۴۰۰/۰۳/۲۰

با حضور وزیر صمت و استاندار کرمان؛

بهره برداری از کارخانه تولید کنسانتره مس سرگز اسفندقه، آرد الماس و صنایع بسته بندی و چاپ هلیل سبزواران در جیرفت

در سفر وزیر صمت به شهرستان‌های جنوبی کرمان و با حضور استاندار کرمان، دو طرح کارخانه آرد الماس و صنایع بسته بندی و چاپ هلیل سبزواران با سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریال و کارخانه تولید کنسانتره مس سرگز اسفندقه با سرمایه گذاری ۳۵۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، ۲۰ خرداد مهندس رزم حسینی وزیر صمت با همراهی دکتر زینی‌وند استاندار کرمان،دکتر شکرالهی و دکتر اعظمی نمایندگان شهرستان های جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران استانی و محلی در ادامه برنامه های سفر دو روزه به استان کرمان، کارخانه تولید کنسانتره مس شرکت طلایه داران مس در سرگز اسفندقه، کارخانه آرد الماس و صنایع بسته بندی و چاپ هلیل سبزواران شهرستان جیرفت را مورد بهره برداری قرار داد.

کارخانه تولید کنسانتره مس شرکت طلایه داران مس با سرمایه گذاری سه هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۳۰۰ نفر و با ظرفیت تولید سالانه پانزده هزار تن و با ذخیره معدن بیش از ۲ میلیون تن به بهره برداری رسید.

کارخانه آرد الماس واقع در شهرک صنعتی جیرفت، با ظرفیت تولید سالانه ٦٠ هزار تن انواع محصولات آرد می باشد. این واحد تولیدی با سرمایه گذاری ٥٠ میلیارد تومان از محل آورده سرمایه گذار و تسهیلات بانکی راه اندازی شده است.
کارخانه آرد الماس ٣٤ نفر را به صورت مستقیم مشغول به کار نموده و امکان توسعه و تکمیل زنجیره تولید را نیز دارا می باشد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه افتتاح این کارخانه با مدیر، کارکنان و کارگران شاغل در مجموعه به گفتگو پرداخته و در خصوص تسهیل مسیر تولید و رفع موانع توسعه فعالیت آن دستورات لازم را خطاب به معاونین و مدیران همراه صادر نمود.

همچنین با حضور مهندس رزم حسینی و هیئت همراه صنایع چاپ و بسته بندی هلیل سبزواران در شهرک صنعتی جیرفت با ظرفیت ۲ هزارتن در سال و ۱۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغال مستقیم دستکم ۱۰ نفر به بهره برداری رسید.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید