۱۳۹۵/۰۱/۱۶

فرماندار بافت:۹۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرستان بافت در حال انجام است .

فرماندار بافت در اولین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال ۹۵ با اشاره به اجرای همزمان ۲۳ طرح عمرانی و صنعتی در این شهرستان گفت :در حاضر ۲۳ طرح بااعتباری بالغ بر ۹۸میلیارد تومان در حال اجراست .

فرماندار بافت در اولین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال 95 با اشاره به اجرای همزمان 23 طرح عمرانی و صنعتی در این شهرستان گفت :در حاضر 23 طرح بااعتباری بالغ بر 98میلیارد تومان در حال اجراست .


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت، حمزه جواران با بیان اینکه این طرح ها شامل:11طرح کشاورزی،5طرح گردشگری و 7طرح صنعتی است که به طور همزمان در حال اجرا و پیشرفت است.

فرماندار بافت با تاکید بر اینکه امسال با نیرو و توان مضاعف برای پیشبرد اقتصادی شهرستان تلاش خواهیم نمود از مجموعه شورای اداری شهرستان خواست برای جذب اعتبارات سال 94 برای اتمام پروژه ها تمامی  همت و تلاش خود را به کار بگیرند .

وی با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل) گفت: با حمایتهایی که مقام معظم رهبری  دارند سربازان  ایشان  در دولت  تدبیر و امید با روحیه ای که رزمندگان  در دفاع مقدس داشتند تلاش خواهند نمود تا با محقق نمودن برنامه های رئیس دولت تدبیر و امید در کشور و استان بتوانند شعار  سال و فرمایشات مقام معظم رهبری که مایه عظمت همه ما،نظام و کشور است به نفع ملت بزرگ ایران محقق کنند که در شهرستان نیز  باید با تمام توان و با روحیه جهادی و کار شبانه روزی با صداقت و راستی تلاش کنیم  تا بتوانیم شتاب و هم افزایی در روند اجرای اقتصاد مقاومتی را رقم بزنیم و موفقیت هایی را داشته باشیم و بتوانیم با کار کارشناسی و تلاش و درایت که جوهره مدیران شهرستان است در این مسیر گام برداریم

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح ایده مثلث  توسعه اقتصادی مطرح شده توسط استاندار محترم استان کرمان، جناب آقای  رزم حسینی افزود: فرمول کار استاندار محترم استان کرمان ساده و از جنس دفاع مقدس است که در آن مدیریت جهادی به جای مدیریت جناحی و تعامل به جای تقابل  قرار گرفته است تا مسیر توسعه به دور از تنش های  بی حاصل سیاسی هموار شود،ودر این مسیر تیمی که ایشان را همراهی می کنند از جنس دفاع مقدس بوده و شب و روز را نشناخته  ودر چارچوب ولایت و توسعه و برای موفقیت نظام و دولت تلاش می کنند و دل در گرو آبادانی دارند  که به تبع آن  مدیران شهرستان نیز باید با چنین دیدگاهی فعالیت کنند چرا که توسعه اقتصادی میسر نمی شود مگر با تفکر اقتصاد مقاومتی.

فرمانداربافت همچنین با اشاره به ورود بیش از 320 هزار گردشگردر ایام نوروز امسال در این شهرستان گفت:از این تعداد مسافر نوروزی 1200نفر به صورت دائم و 13200نفر نیز به صورت موقت از خدمات اسکان و اقامتگاههای شهرستان استفاده نمودند.

وی بیشترین حجم گردشگر را مربوط به سد بافت،خانه تاریخی ایرانمنش ،منطقه گردشگری خبر ، گوشک و طرنگ برشمردو افزود::آمار گردشگران نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است.

حمزه جواران همچنین گفت: خوشبختانه با تلاش و همت نیروهای نظامی و انتظامی ،میزان تلفات و آمار حوادث جاده ای در شهرستان در مقایسه با سالهای گذشته به زیر صفر رسیده است.

 


منبع :


مطالب مرتبط با این موضوع :


  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.