۱۳۹۵/۰۱/۱۹

فرماندار بافت :همه دستگاه های اجرایی باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت حمزه جواران فرماندار بافت در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد گفت:مقام معظم رهبری در پیام نوروزی و سایر منویات خویش بر موضوع اقتصاد مقاومتی تأکید داشتند که لازم است همه دستگاه ها در این راستا گام بردارند. وی اقتصاد مقاومتی را راهگشای توسعه‌ی اقتصادی و بهبود معیشت مردم دانست و گفت: در صورتی که مدیران به اجرای اقتصاد مقاومتی همت داشته باشند؛اثرات آن در زندگی مردم ملموس خواهد شد و تمام دستگاه‌ها باید در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری گام بردارند. حمزه جواران در ادامه اظهارداشت: بزرگترین علت های عقب ماندگی شهرستان بافت بازی های سیاسی در گذشته بوده است  و این شهرستان با وجودداشتن ظرفیت ها و پتانسیل های بالا در اوج محرومیت باقی مانده است. وی مناطق گردشگری، صنعت، کشاورزی،دامپروری ونیروی انسانی متخصص و متعهد را از پتانسیل های بالای شهرستان بافت عنوان کرد. وی همچنین گفت:میشود فرهنگ با هم کارکردن را با حفظ سلیقه های سیاسی در این شهرستان نهادینه کرد.        

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت حمزه جواران فرماندار بافت در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد گفت:مقام معظم رهبری در پیام نوروزی و سایر منویات خویش بر موضوع اقتصاد مقاومتی تأکید داشتند که لازم است همه دستگاه ها در این راستا گام بردارند.

وی اقتصاد مقاومتی را راهگشای توسعه‌ی اقتصادی و بهبود معیشت مردم دانست و گفت: در صورتی که مدیران به اجرای اقتصاد مقاومتی همت داشته باشند؛اثرات آن در زندگی مردم ملموس خواهد شد و تمام دستگاه‌ها باید در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری گام بردارند.

حمزه جواران در ادامه اظهارداشت: بزرگترین علت های عقب ماندگی شهرستان بافت بازی های سیاسی در گذشته بوده است  و این شهرستان با وجودداشتن ظرفیت ها و پتانسیل های بالا در اوج محرومیت باقی مانده است.

وی مناطق گردشگری، صنعت، کشاورزی،دامپروری ونیروی انسانی متخصص و متعهد را از پتانسیل های بالای شهرستان بافت عنوان کرد.

وی همچنین گفت:میشود فرهنگ با هم کارکردن را با حفظ سلیقه های سیاسی در این شهرستان نهادینه کرد.

 

 

 

 منبع :


مطالب مرتبط با این موضوع :


  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.