۱۳۹۵/۰۱/۱۹

جلسه شورای سلامت شهرستان بافت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت، جلسه کارگروه سلامت و بهداشت شهرستان بافت با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی جهت اجرای طرح ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیردار(pen) درشهرستان بافت با حضور مهندس شهابی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار،کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان ،مسئولین بهداشت شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات برگزار شد. مهندس شهابی معاون فرماندار بافت در ابتدای این جلسه گفت: طرح ملی  پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیردار(pen) به همت دولت تدبیر و امید و در راستای طرح تحول سلامت در چهار شهر کشور در حال اجراست که یکی از این شهرها، شهر بافت است. وی با اشاره به اهمیت و جایگاه سلامت و همچنین اجرای این طرح از کلیه ادارات خواست تا همکاری لازم را با مرکز بهداشت داشته باشند. وی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان  و مسئولین بهداشت و درمان شهرستان در خصوص اجرای طرح پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیردار(pen) تقدیر و تشکر نمود وبر آموزش و اطلاع رسانی در این خصوص تاکید نمود. رئیس مرکز بهداشت شهرستان بافت نیز در این جلسه گفت:اجرای طرح ملی (pen) که از ۱۲ اسفند ماه سال گذشته در شهرستان بافت و سه شهر کشوربه صورت همزمان آغاز شده است با پیشرفت مطلوبی روبروست. دکتر رفیع پور با اشاره به پیشرفت ۲۵درصدی در مرحله غربالگری گفت:این طرح طی دوماه گذشته توانسته بیش از ۸هزار نفر جمعیت شهری،روستایی و عشایری را تحت پوشش قرار دهد. وی با اشاره به اینکه هدف ازاجرای این طرح،پیشگیری از چهار عامل بیماری غیرواگیر دار است گفت:با توجه به مدت تعیین شده ۶ماهه برای اجرای کامل این طرح امیدواریم در زمانبندی مد نظر اجرای طرح با موفقیت به اتمام برسد.      

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت، جلسه کارگروه سلامت و بهداشت شهرستان بافت با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی جهت اجرای طرح ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیردار(pen) درشهرستان بافت با حضور مهندس شهابی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار،کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان ،مسئولین بهداشت شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات برگزار شد.

مهندس شهابی معاون فرماندار بافت در ابتدای این جلسه گفت: طرح ملی  پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیردار(pen) به همت دولت تدبیر و امید و در راستای طرح تحول سلامت در چهار شهر کشور در حال اجراست که یکی از این شهرها، شهر بافت است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه سلامت و همچنین اجرای این طرح از کلیه ادارات خواست تا همکاری لازم را با مرکز بهداشت داشته باشند.

وی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان  و مسئولین بهداشت و درمان شهرستان در خصوص اجرای طرح پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیردار(pen) تقدیر و تشکر نمود وبر آموزش و اطلاع رسانی در این خصوص تاکید نمود.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بافت نیز در این جلسه گفت:اجرای طرح ملی (pen) که از 12 اسفند ماه سال گذشته در شهرستان بافت و سه شهر کشوربه صورت همزمان آغاز شده است با پیشرفت مطلوبی روبروست.

دکتر رفیع پور با اشاره به پیشرفت 25درصدی در مرحله غربالگری گفت:این طرح طی دوماه گذشته توانسته بیش از 8هزار نفر جمعیت شهری،روستایی و عشایری را تحت پوشش قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه هدف ازاجرای این طرح،پیشگیری از چهار عامل بیماری غیرواگیر دار است گفت:با توجه به مدت تعیین شده 6ماهه برای اجرای کامل این طرح امیدواریم در زمانبندی مد نظر اجرای طرح با موفقیت به اتمام برسد.

 

 

 منبع :


مطالب مرتبط با این موضوع :


  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.