۱۳۹۹/۰۲/۰۷

سیاست حریم خصوصی کاربران

بر طبق توافقنامه های موجود در این سایت، استانداری کرمان  متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاستهای سایت در این زمینه شرح داده می شود.
ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب حکم قانونی توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نماییم؟
زمانیکه شما هر سایتی را مشاهده می کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع آوری می شود. ما نیز به ازای هر بیننده سایت استانداری کرمان ، بصورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع آوری کرده و ذخیره می نماییم:
1- اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما (آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می شود).
2- آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده اید. برای مثال www.google.com یا www.yahoo.com
3- تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.
4- نام و نسخه سیستم عامل و Browser کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows XP/IE 8 یا Google Chrome این اطلاعات به طور اتوماتیک بوسیله کامپیوتر شما منتقل می شود.
5- صفحاتی از سایت که شما آنها را مشاهده می کنید.

ما از آدرس IP برای تحلیل گزارشات، مدیریت سایت، و ردیابی کاربران و جمع آوری اطلاعات آماری استفاده می کنیم. آدرسهای IP به هیچ عنوان ارتباطی با اطلاعات خصوصی شما ندارد. چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع آوری می کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش های مختلف مشخص کنیم و کمک می کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفیدتر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر به این منظور استفاده می کنیم که سایتمان را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند. زمانیکه شما وارد سایت ما می شوید، اطلاعاتی غیر از اینهایی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آنرا ثبت نمایید.

کوکی ها
کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند. بنابر خصوصیت زبانهای برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از برخی سرویس های پورتال استان کرمان را ندارید.

امنیت
این وب سایت تمام اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از اطلاعات حساس کاربران ما چه در حالت آنلاین و چه آفلاین انجام می دهد.
اگر فرم ثبت نام/درخواست خدمات ما از کاربر درخواست وارد کردن اطلاعات حساس (همچون شماره کارت اعتباری یا شماره ملی) را کند، این اطلاعات با بهترین نرم افزار رمزگذاری،(SSL) حفاظت خواهد شد. در صفحات ایمن، مثل فرم درخواست خدمات، تصویر قفلی را در پایین مرورگر وب خود مشاهده خواهید کرد. بعلاوه ما هرچه در توان داریم بکار می بندیم تا از اطلاعات کاربر در حالت آفلاین نیز محافظت کنیم.


نظر سنجی ها و مسابقات
هر از چند گاهی سایت ما از کاربران توسط نظر سنجی یا مسابقه اطلاعات درخواست می کند. شرکت در این نظر سنجی ها یا مسابقات اختیاری می باشد. این اطلاعات برای افزایش رضایت کاربران و بررسی میزان رضایت آنها در نظر سنجی ها و برای تماس با برنده در مسابقات استفاده می شود.

خبرنامه
اگر کاربر تمایلی به دریافت خبرنامه ما داشته باشد، ما از او درخواست وارد کردن اطلاعات تماس همچون نام و ایمیل می کنیم.

لینک ها و پیوندها
این سایت به سایتهای دیگری لینک شده است. کاربران باید بدانند ما هیچ مسئولیتی در قبال رویه حریم خصوصی این سایتها نداریم. ما کاربرانمان را به خواندن ابلاغیه های حریم خصوصی این سایت ها تشویق می کنیم. زمانیکه شما بر روی لینک های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می کنید و وارد آنها می شوید، اطلاعاتی از شما بدست می آید. در اینصورت استانداری کرمان هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی باشد.
اگر شما اعتراضی نسبت به لینک های سایت ما داشتید، می توانید آنرا به ما اطلاع دهید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند و ما آنرا بدون اجازه خودتان (مگر به موجب قانون) فاش نخواهیم کرد.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟
استانداری کرمان هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد.استانداری کرمان دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می نماییم.
ما Log File ها و Database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می نماییم. به این ترتیب می توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی باشد. بار دیگر خاطر نشان می کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

تغییرات در سیاست های سایت
مممکن است استانداری کرمان گاه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های پورتال استان کرمان داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید.


منبع : استانداری کرمان
بازدید ها : ۴۱۶۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.