۱۳۹۵/۱۱/۱۴

معاون استاندار کرمان خبر داد:

برگزاری مسابقه بزرگ (اقتصاد مقاومتی) ویژه کارمندان ادارات

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان از برگزاری مسابقه بزرگ (اقتصاد مقاومتی) ویژه کارمندان ادارات خبر داد و گفت: آزمون مسابقه روز پنجشنبه۲۸/۱۱/۹۵ در بستر فضای مجازی به صورت آنلاین و تستی برگزار می گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان از برگزاری مسابقه بزرگ (اقتصاد مقاومتی) ویژه کارمندان ادارات خبر داد و گفت: آزمون مسابقه روز پنجشنبه28/11/95 در بستر فضای مجازی به صورت آنلاین و تستی برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدرضا فتوت صبح پنجشنبه در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان، از برگزاری مسابقه بزرگ (اقتصاد مقاومتی) ویژه کارمندان ادارات خبر داد و گفت: آزمون مسابقه روز پنجشنبه28/11/95 در بستر فضای مجازی به صورت آنلاین و تستی برگزار می گردد.
وی به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام(سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) اشاره کرد و یادآورشد: همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله استان کرمان با همکاری استانداری کرمان به منظور فرهنگ سازی این امر مهم در جامعه کارمندی نسبت به برگزاری مسابقه بزرگ (اقتصاد مقاومتی) ویژه کارمندان ادارات اقدام می نماید.


به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، منبع کتاب مروری بر اقتصاد مقاومتی در نظام اداری می باشد که فایل کتاب به صورت pdf در پائین صفحه قابل دریافت می باشد.
 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۷۸۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.