۱۳۹۸/۰۷/۱۶

معاون عمرانی استاندار کرمان خبر داد:

تعمیم برنامه جامع کاهش تصادفات کرمان به مراکز استانها

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان از تعمیم برنامه جامع کاهش تصادف کرمان به مراکز استان های کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، سیدمصطفی آیت اللهی موسوی در نشست امروز خود با تعدادی از مدیران فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان به اقدامات متعدد در راستای کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری در کرمان اشاره داشت و گفت: مجموعه ای از علل و عوامل در وقوع تصادفات دخیل هستند که خطای انسانی و استاندارد نبودن وسایل نقلیه را می توان از مهمترین آنها ذکر کرد. 

وی به نصب دوربین های کنترل ترافیک در محورهای مواصلاتی و درون شهری استان پرداخت و افزود: در شهر کرمان نصب دوربین ها به خوبی انجام شده و مباحث ترافیکی و امنیتی را رصد می کنند و شهرستانهای دیگر نیز این مسئله باید مدنظر قرار گیرد. 
آیت اللهی موسوی برخورد جدی و قانونی با راکبان موتورسیکلت فاقد کلاه ایمنی را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: نهایت تلاش در اجرای پروژه های عمرانی جهت مباحث ایمنی راه ها به کار گرفته می شود ، اما مسائلی همچون عدم استفاده از کلاه ایمنی و استاندارد نبودن وسایل نقلیه را در بروز تصادفات و تلفات نباید نادیده گرفت. 
در این نشست ۱۰ شهرستان مهم و پرتصادف استان براساس گزارش پلیس راهور، گزارشی از برنامه‌ها و طرح های خود در راستای کاهش تصادفات ارائه دادند. 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.