۱۳۹۸/۰۸/۱۴

استاندار کرمان اعلام کرد؛

رئیس جمهور هفته آینده به استان کرمان سفر می کند

استاندار کرمان ظهر سه شنبه چهاردهم آبانماه با اعلام خبر سفر رییس جمهور به استان کرمان در هفته آینده گفت: دکتر حسن روحانی برای دیدار مردمی و افتتاح پروژه های مهم به شهرستان های سیرجان، رفسنجان، بافت و کرمان سفر می کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان دکتر محمد جواد فدائی با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور، پروژه فولاد بافت به طور رسمی به بهره برداری می رسد افزود: بازدید از بعضی پروژه های سیرجان بخش دیگری از سفر دکتر روحانی است.
استاندار کرمان همچنین از دیدار مردمی رئیس جمهور در شهرستان رفسنجان خبر داد و گفت: شورای اداری استان با حضور دکتر روحانی در کرمان برگزار و از طریق ویدیو کنفرانس ۲۰ پروژه مهم به ارزش بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان با اشتغال مستقیم حدود ۲۵۰۰ نفر به طور همزمان به بهره برداری می رسد.
استاندار کرمان به سفر دکتر واعظی رئیس دفتر رییس جمهور، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز اشاره کرد و گفت: وزرای کشور، علوم، ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیرو، صنعت،معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جهادکشاورزی، رئیس جمهور را در این سفر همراهی می کنند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۲۵۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.