۱۳۹۸/۰۸/۱۴

استاندار کرمان عنوان کرد

مساعدت استانداری برای نشر کتاب‌های حوزه دفاع مقدس / خاطرات رزمندگان بخش مهمی از تاریخ کشور است

استاندار کرمان خاطرات رزمندگان را بخش مهمی از تاریخ کشور دانست و مساعدت استانداری را در نشر کتاب‌های حوزه دفاع مقدس اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، امیر سرتیپ محمد فهمیده جانشین و امیر محمدرضا تقی‌پور رئیس بازرسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ظهر امروز 14 آبان ماه که به منظور معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار کرمان به استان سفر کرده است با استاندار کرمان دیدار کرد.
دکتر محمدجواد فدائی استاندار کرمان در این دیدار با تقدیر از خدمات محمدمهدی ابوالحسنی مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان، انتصاب وی به عنوان مشاور رئیس بنیاد در جنوب شرق کشور جهت استفاده از تجربیات ایشان قابل تقدیر دانست.
وی به افتخارآفرینی رزمندگان کرمانی در هشت سال دفاع مقدس پرداخت و افزود: استان کرمان در حوزه چاپ و نشر کتاب‌های دفاع مقدس به خوبی وارد شده که بخش مهمی از تاریخ استان و کشور را نشان می‌دهند.

امیر سرتیپ محمد فهمیده جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، از فعالیت‌های حوزه دفاع مقدس در استان کرمان تقدیر کرد و جمع‌آوری خاطرات و تاریخ شفاهی رزمندگان کرمانی را کاری ارزشمند در سطح کشور برشمرد.
وی راه‌اندازی رشته ادبیات پایداری در دانشگاه شهید باهنر کرمان را مورد اشاره قرار داد و افزود: بنیاد حفظ آثار به عنوان یک مرجعیت و هماهنگ کننده در حوزه دفاع مقدس کار می‌کند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۲۰۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.