۱۳۹۸/۰۸/۳۰

مشارکت پرشور مردم در انتخابات برای خنثی نمودن توطئه دشمنان لازم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: ایجاد آمادگی های زیرساختی، پدافندی و تسلط حرفه ای دست اندرکاران برای مشارکت مطلوب و پرشور مردم در صحنه انتخابات، برای خنثی نمودن توطئه دشمنان لازم است.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان محمد صادق بصیری امروز پنجشنبه 30 آبان ماه ۹۸ در پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان افزود: انتخابات محک بزرگ مشارکت مردم است و همه باید در راستای برگزاری هر چه بهتر انتخابات تلاش کنند.
بصیری با اشاره به ناآرامی های چند روز اخیر در کشور، به بیان دلایل حمایت دشمنان از این اتفاقات پرداخت و تصریح کرد:  دشمنان به دنبال ناامید کردن مردم از نظام بودند چرا که به زعم آن ها،  ناامیدی عمومی در مشارکت پایین مردم در انتخابات مؤثر خواهد بود و امیدواریم حضور مردم در صحنه و حمایت آن ها از نظام اسلامی باعث افزایش وحدت و انسجام در جامعه شود.
وی با تأکید بر اهمیت حفظ آمادگی نیروها برای برگزاری انتخابات سالم اظهار داشت: در مجموع باید آمادگی زیرساختی، آمادگی حرفه ای نیروها و همچنین آمادگی پدافندی و پیش بینی اتفاقات خاص طبیعی و انسانی در ایام برگزاری را داشته باشیم و استاندار محترم نیز ضمن اعلام حمایت کامل خود از برگزاری انتخابات سالم و شفاف، همواره بر تأمین امکانات مورد نیاز و آمادگی همه جانبه تأکید دارند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ۹۸ برگزار می شود.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۴۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.