۱۳۹۸/۰۹/۰۵

بازدید مسئولین ستاد انتخابات استان از ستاد انتخابات شهرستان کرمان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان و مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری از ستاد انتخابات شهرستان کرمان بازدید و بر آمادگی کامل بخشداران و فرمانداری کرمان برای برگزاری باشکوه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تأکید کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان محمد صادق بصیری امروز سه شنبه 5 آبان ماه ۹۸ در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمان و در جلسه با فرماندار و بخشداران این شهرستان گفت: شیوه نامه ثبت نام نامزدها از سوی وزارت کشور به استان ها ابلاغ شده است و امیدواریم با درایت و تلاش همه دست اندرکاران، شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه و در خور شأن مردم استان باشیم.
رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اهمیت رعایت تمامی بندهای شیوه نامه ثبت نام انتخابات توسط متصدیان برگزاری این رویداد مهم اظهار داشت: نه تنها متصدیان ثبت نام و مجریان برگزاری انتخابات باید از قوانین و مقررات مطلع باشند بلکه تأکید داریم تمامی فرمانداران و بخشداران استان با مطالعه و تسلط بر قوانین، کار برگزاری را صرفاً به متصدیان واگذار نکنند .
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان نیز در این جلسه با اشاره به تمهید زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات در استان گفت: امسال اعتبار کافی برای تجهیز زیرساخت انتخابات و تأمین نرم افزارها پیش بینی شده است و مشکلی از حیث تدارکات و پشتیبانی نخواهیم داشت.
محمد رضا وفائی با اشاره به اهمیت فرآیند ثبت نام در دوره برگزاری انتخابات افزود: در استان کرمان حدود 25 درصد شعب اخذ رأی در حوزه انتخابیه کرمان مستقر هستند و از این حیث، برگزاری انتخابات مجلس نیازمند تلاش و درایت همه دست اندرکاران همچون سالیان و دوره های قبل است.
وی تصریح کرد: استاندار محترم و تمامی اعضای ستاد انتخابات استان بر رعایت اصل بی طرفی در فرآیند برگزاری انتخابات تأکید دارند و همگان رأی مردم را حق الناس می دانند.
فرماندار کرمان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از روند تشکیل ستاد انتخابات شهرستان کرمان گفت:تاکنون چهارده جلسه ستاد انتخابات شهرستان را برگزار کردیم و ضمن بازدید از تمامی شعبه های پیش بینی شده برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان، کمبودهای احتمالی رفع شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، فردا چهارشنبه 6 آبان ماه مانور برگزاری فرآیند ثبت نام انتخابات برای سنجش میزان آمادگی متصدیان در تمامی فرمانداری های استان برگزار می شود. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ۹۸ برگزار می شود.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۶۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.