۱۳۹۸/۰۹/۱۰

با حضور استاندار کرمان:

آغاز ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرمان

با حضور دکتر فدائی استاندار کرمان، اعضای ستاد انتخابات استان و همزمان با سراسر کشور، فرآیند ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری کرمان و هشت فرمانداری حوزه اصلی استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمد جواد فدائی صبح امروز روز یکشنبه 10 آذرماه 98 در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: مجلس شورای اسلامی جایگاه بسیار مهمی دارد و همه مردم به اهمیت آن آگاه هستند، زیرا هرکاری در کشور برای توسعه و حل مشکلات مردم بخواهد انجام بشود، مبتنی بر قانون است.
وی با بیان اینکه مجلس قوانین کارا، مترقی و خوب تنظیم می کند و قوانین مشکلات مردم را حل می کند تصریح کرد: امیدواریم انتخاباتی قانونی، سالم و پرشور داشته باشیم و مردم با رضایتمندی در انتخابات شرکت کنند.
وی با تأکید بر اهمیت حضور افراد و داوطلبین توانمند در عرصه انتخابات، خواستار حضور داوطلبین توانمند در این انتخابات شد و افزود: از کسانی که در خود این توانایی را می بینند که قوانین خوب تنظیم کنند، دعوت می کنیم برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی دواطلب شوند و دست مردم نیز باز است که از بین افراد بیشتری انتخاب کنند.
استاندار کرمان با اشاره به آغاز فرآیند ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در کرمان اظهار داشت: در تمامی فرمانداری های سطح استان کرمان امکانات لازم برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی افزود: طبق قانون از امروز ثبت نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ۹ حوزه اصلی در استان کرمان و وزارت کشور  آغاز شده و تا ۱۶ آذرماه ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، استان کرمان دارای 10 کرسی نمایندگی در مجلس است که پس از برگزاری رقابت انتخابات یازدهمین دوره مجلس در 2 اسفندماه در ۹ حوزه انتخابی استان کرمان از جمله حوزه های انتخابی اصلی بافت (بافت، رابر و ارزوئیه)، بم (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر)، جیرفت(جیرفت و عنبرآباد)، رفسنجان(رفسنجان و انار)، زرند، (زرند و کوهبنان)، سیرجان(سیرجان و بردسیر)، شهربابک، کرمان(کرمان و راور)، کهنوج(کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب)، نمایندگان منتخب مردم در مجلس مشخص می‌شوند.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۴۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.