۱۳۹۸/۰۹/۱۰

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان در کارگروه هفته پژوهش و فناوری خواستار شد:

شفافیت فرآیند انتخاب فناوران برتر استان کرمان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به انتخاب فناور برتر استان کرمان به مناسبت هفته پژوهش، گفت: فعالیت و دلیل برتر شدن فناوران برتر استان مشخص شود زیرا این مهم باعث رقابت و ایجاد انگیزه در بین فناوران خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدعلی دهقان ظهر امروز 10 آذرماه در جلسه کارگروه هفته پژوهش و فناوری استان کرمان با اشاره به انتخاب فناور برتر استان کرمان، گفت: باید فرآیند انتخاب فناوران برتر استان به صورت کامل مشخص و شفاف بیان شود زیرا این مهم باعث رقابت و ایجاد انگیزه در بین فناوران خواهد شد. وی در خصوص نحوه انتخاب پژوهشگر برتر استان کرمان اظهار کرد: برای انتخاب فناوران برتر استان در سال جاری، چند گروه آموزشی تعیین شده است که در هر گروه آموزشی دو نفر به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی، هر ساله در هفته پژوهش، پژوهشگران برتر استان انتخاب و معرفی می‌شوند که برای سال جاری پژوهشگران برتر استان در گروه های پژوهشگر برتر با رویکرد مهارتی، پژوهشگر برتر در مقطع دکترا، پژوهشگر برتر از بین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، پژوهشگر برتر دستگاه‌های اجرایی، معلمین پژوهشگر برتر، دانش آموزان پژوهشگر برتر، شرکت‌های فناور برتر، فناوران برتر و پژوهشگر برتر اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها انتخاب و در روز پژوهش از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.
برپایه این گزارش در این جلسه مقرر شد که مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر استان روز دوشنبه هفته آینده (18 آذرماه) ساعت 9 صبح در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شود.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۴۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.