۱۳۹۸/۰۹/۱۰

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان خبرداد؛

امروز؛قطعی شدن ثبت نام ۲۰ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان کرمان

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: از ساعت ۸ یکشنبه ۱۰ آذرماه تا ساعت ۱۸ امروز ثبت نام بیست نفر به عنوان داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از استان کرمان قطعی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان دکتر محمدصادق بصیری با اعلام این خبر افزود: ۱۶ نفر از ثبت نام کنندگان مرد و ۴ نفر زن هستند. معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تعداد داوطلبان ثبت نام کننده اولین روز در حوزه شهرستان های کرمان و راور را ۹ نفر اعلام کرد که ۳ تن از آنها زن هستند.
به گفته دکتر بصیری در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۴مرد، در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۲مرد و یک زن، در حوزه انتخابیه جیرفت ۲مرد، در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان یک مرد و در حوزه انتخابیه شهربابک یک مرد ثبت نام کردند. به گفته دکتر بصیری ثبت نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه آغاز و همه روزه از ساعت ۸الی ۱۸ ادامه دارد. علاوه بر ۶ حوزه ای که ۲۰ داوطلب امروز در آن ثبت نامشان قطعی شده است در فرمانداری های بم (شامل شهرستانهای بم، فهرج، ریگان و نرماشیر)، کهنوج (شامل شهرستانهای کهنوج،فاریاب،رودبارجنوب،قلعه گنج و منوجان) و بافت (شامل شهرستان های بافت، ارزوئیه و رابر) و ستاد انتخابات وزارت کشور نیز ثبت نام از داوطلبان انجام می شود.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۴۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.