۱۳۹۸/۱۰/۲۳

در دیدار استاندار کرمان با خانواده شهید پورجعفری عنوان شد:

شهید پورجعفری از دریافت درجه سرداری توسط مقامات ارشد خودداری می کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمد جواد فدائی استاندار کرمان عصر امروز دوشنبه 23 دی ماه 98 همراه با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مدیران ستادی استانداری، فرمانده انتظامی استان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله، مدیر کل صدا و سیما و بنیاد شهید استان با حضور در منزل شهید پورجعفری، به مقام شامخ این شهید والامقام ادای احترام کردند.
استاندار کرمان در این دیدار با اشاره با خدمات شهید پورجعفری به اسلام و انقلاب اسلامی گفت: اجر تمامی رشادت ها و شهامت های این شهید والامقام همین شهادت است که حتی اثرات آن اکنون و در آینده همچنان باقی خواهد ماند. دکتر فدائی تصریح کرد: شهادت ایشان مثل دوران رزمندگی در دفاع مقدس تأثیر زیادی در ادامه راه شهدا، امام(ره) و استمرار انقلاب اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری دارد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، تاجیک داماد شهید پورجعفری در این دیدار با اشاره به خصلت های این شهید والامقام گفت: اخلاص شهید پورجعفری یکی از بارزترین ویژگی های وی بود بگونه ای که در سال 93 با پیگیری های سپهبد شهید سلیمانی درجه سرداری به ایشان اعطاء شد ولی شهید پورجعفری به مدت چهار سال از گرفتن این درجه خودداری می کرد تا اینکه در جلسه ای با دعوت مقامات ارشد سپاه این درجه بر دوش ایشان قرار داده می شود.
بنا بر این گزارش، مدیر کل صدا و سیمای استان نیز در این دیدار از ساخت مستند شهید پورجعفری در آینده ای نزدیک خبر داد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.