۱۳۹۸/۱۱/۲۳

با حضور دکتر دهقان؛

مشکلات ۱۴ طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی شد

بیست و نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، رییس خانه صنعت و معدن ،نماینده دستگا ه های متولی، بانک ها و نمایندگان واحدهای تولیدی و بازرگانی امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان ، در این جلسه به بررسی مشکلات 14 طرح در زمینه ها ی تولیدی مختلف پرداخته شد.
بنا به درخواست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در این جلسه مقرر شد،  نمایندگان  بانک ها و دستگاه های متولی حاضر در جلسه  جهت اعطای تسهیلات، آزاد سازی وثائق، تجمیع و تسقیط بدهی و اخذ تسهیلات برای طرح کنسروجات سیرجان ، تمدید تسهیلات مربوط به شرکت کیمیاگران کارمانیا ،استمهال و بخشودگی جرائم و تقسیط بدهی بانکی متعلق به  شرکت های سی پی دی و پاساگارد پسته رفسنجان ، مساعدت و همکاری لازم را انجام دهند.
دهقان با بیان اینکه سیستم باید به گونه ای باشد که هر واحد با دریافت ارزش افزوده بلافاصله مالیات خود را پرداخت کند و در صورت تاخیر باید رسیدگی شود، از سازمان مالیاتی استان خواست برای تقسیط بدهی مالیاتی متعلق به خودروسازی راین با ارجاع مراتب به شورای تامین استان همکاری نمایند.
دکتر محمد علی دهقان همچنین  با اشاره به اهمیت اشتغال در مناطق روستایی عنوان کرد: برای تامین نیاز آب، برای مشکل کم آبی در طرح دامداری مطرح شده در این جلسه با رعایت کلیه موازین بهداشتی ، از روش حمل آب با تانکر به صورت موقت استفاده شود.
وی با تاکید بر توجه ویژه بر مشکلات واحدهای راکد، نسبت به درخواست واحد تولیدی آجرسفال در منطقه ی راور که به علت سیل دچار مشکل شده است و برای تملک پلاک به خود واحد و اخذ تسهیلات بیان کرد: خانه صنعت و معدن با مسئولان بانک برای ایجاد تسهیلاتی مذاکره کنند و بانک مربوطه در پرداخت تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات مربوط به سیل شهرستان راور و حوادث غیر مترقبه به مبلغ مصوب ۲ میلیارد ریال تسریع به عمل آورد.
 در این جلسه همچنین به بررسی مشکلات مربوط به دو واحد تولیدی پوشاک رسیدگی و مقرر شد که نسبت به تمدید و تقسیط تسهیلات مکاتبات لازم صورت گیرد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.