۱۳۹۸/۱۱/۲۴

دیدار استاندار کرمان با تعدادی از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد

استاندار کرمان در راستای طرح حمایت مدیران از خانواده‌های مددجویان به اتفاق جمعی از مدیران با سه خانواده مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در منزلشان در نقاط مختلف شهر کرمان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، این دیدار در ادامه طرح استاندار کرمان برای توانمند ساختن خانواده محرومان با مشارکت مدیران انجام شد و استاندار تصمیمات لازم را برای پیگیری و حل مشکلات آنها به مدیران ابلاغ نمود.
استاندار کرمان و همراهان ابتدا با خانواده سه‌ نفر‌ه‌ای دیدار کردند که مادر خانواده به دلیل زندانی بودن همسر، سرپرستی دو کودک دبستانی اش را به عهده دارد و بیماری دیابت فرزند و مشکلات مسکن و معیشتی، روزگار را بر آنها سخت کرده است.
در این دیدار مقرر شد تا دانشگاه علوم پزشکی موارد درمانی فرزند کوچک این خانواده را دنبال کند، برخی از لوازم منزل آنها توسط مدیران حامی تامین شد و مشکل اجاره مسکن هم با کمک کمیته امداد و استانداری حل گردد.
دکتر فدائی و مدیران استان در ادامه از خانواده مددجویی دیدار کردند که مادر خانواده با وجود بیماری صعب‌العلاج سرپرستی سه فرزند را به عهده دارد، پسر دوم این خانواده نیز یک کلیه خود را از دست داده  و پسر بزرگ خانواده نیز عصرها پس از اتمام مدرسه برای کمک به معیشت خانواده به کارگری ساختمان مشغول است.
در این دیدار باتوجه به تلاش های مادر خانواده برای اشتغال خانگی و حل مشکل مسکن، مقرر شد تا مدیران مربوطه نسبت به تامین مسکن مناسب‌، کمک به درمان، تهیه لوازم منزل و تحصیل فرزندان اقدامات لازم را انجام دهد.
سومین دیدار مدیران حامی از زن و شوهر میانسالی بود که سرپرست خانواده‌ به بیماری صعب‌العلاج دچار شده و سال‌ها است قدرت حرکت ندارد. عدم مقرری بیمه تامین اجتماعی مشکل این خانواده بود که مقرر شد تا با ارائه مدارک لازم، سازمان تامین اجتماعی نسبت به رفع مشکل آنها اقدام کند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دیدار با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان، معاون جمعیت هلال احمر استان، مدیرکل بازرسی استانداری کرمان، مشاور استاندار در  امور رسانه و روابط عمومی انجام شد.
 این دیدارها در قالب برنامه استاندار کرمان با هدف توانمندسازی خانواده مددجویان به کمک مدیران استان انجام می شود.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

  

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمد جواد فدائی
دکتر محمد جواد فدائی

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.