۱۴۰۰/۰۲/۲۲

بررسی پروژه های عمرانی شهرستان راور

دیدار اژدری فرماندار با معاون عمرانی استاندار

مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور اژدری فرماندار در دفتر موسوی معاون عمرانی استاندار در زمینه های مختلف بررسی و تصمیماتی اتخاذ گردید.
در این جلسه ابتدا مالک اژدری گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه ساخت راهها، آسفالت معابر روستایی،لایروبی و بهسازی ۴۵ قنات در روستاها،انجام روشنایی ورودی ۹۰ درصد از روستاها،برق رسانی ونصب آنتن،آغاز ساخت پل کالیشور(محور راور-مشهد)،آسفالت و بهره برداری از دو نقطه از باند دوم راور- چترود، ساخت و تکمیل ۴ مدرسه و سالن ورزشی و چند واحد تجاری و ۷۰ درصد پیشرفت در ۳مدرسه درحال ساخت آموزش وپرورش ،آغاز ساخت خانه جوان(ورزش و جوانان)، ساخت و تکمیل ساختمان اداره ثبت و احوال(آماده افتتاح) ،احداث چند بند آبخیزداری (گوجهر، طاشک و...) هفت هزار گورآب در غرب شهر راور، بذرکاری و نهال کاری در عرصه های منابع طبیعی،لایروبی رودخانه ها،ساخت ،نصب و راه اندازی دو سیستم پایش کیفیت هوا و سیستم لرزه نگاری در راور، باتکمیل سد قطروئیه آغاز عملیات انتقال آب سد به راور، با راه اندازی کوره شماره یک در ماه گذشته تولید اولین محصول کارخانه فولاد در هفته جاری و ..........ارائه داد.
در ادامه فرماندار به بارندگی و تند باد هفته قبل و خسارت بالا به بخش کشاورزی(آسیب به باغات،قنوات و زمین های زراعی و.....)و دام و زیرساخت های برق و آب و...  اشاره و خواستار جبران خسارت بخصوص در بخش های کشاورزی ودامداران و....شد.
اژدری به باقی ماندن انتقال برق به ۴ روستا که در حال انجام در بخش کوهساران اشاره و خواستار حل مشکل و سرعت در تکمیل آنها توسط شرکت برق شمال و ارتباطات شد.
فرماندار راور در پایان از زحمات وتلاش های دکتر موسوی معاون استاندار در پیگیری پروژه های عمرانی شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه دکتر موسوی با اشاره به اقدامات خوب و انجام پروژه های عمرانی در راور در زمینه های مختلف بر ادامه حمایت ها تاکید و جهت رفع مشکلات آنها قول مساعد داد و از تلاش، کوشش و پیگیری های فرماندار راور تقدیر وتشکر نمود.


منبع : فرمانداری راور
بازدید ها : ۳۰۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.