۱۴۰۰/۰۴/۱۲

هشدار جدی فرماندار زرند:

زرند در لبه پرتگاه موج پنجم کرونا ویروس

فرماندار زرند نسبت به آغاز موج پنجم کرونا در این شهرستان در صورت بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تداوم ساده انگاری ها توسط همشهریان هشدار جدی داد.

♦️فرماندار زرند نسبت به آغاز موج پنجم کرونا در این شهرستان در صورت بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تداوم ساده انگاری ها توسط همشهریان هشدار جدی داد.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، علی صادق زاده امروز شنبه 12 تیرماه در نشست ستاد شهرستانی مقابله با کرونا و ارتباط همزمان ویدئو کنفرانس با ستاد استانی به ریاست دکتر زینی وند استاندار کرمان، با اشاره به شیب افزایشی موارد ابتلا و بستری و تغییر رنگ وضعیت تعدادی از شهرستانهای استان به رنگ قرمز و پرخطر از جمله شهر کرمان، اظهار داشت: شهرستان زرند در لبه پرتگاه آغاز موج پنجم اپیدمی قرار گرفته که باید ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های مربوطه از سوی همشهریان جهت عبور از بحران، تمامی دستگاه ها نیز همکاری لازم را داشته باشند.

♦️فرماندار زرند تصریح کرد: ویروس کرونا به طور مجدد با جهش های جدیدی نظیر دلتا مواجه شده است که در واقع و کمال تاسف، نوع شدیدتر واریانت هندی با سرایت پذیری بالاتر و مرگ آوری بیشتر است.

♦️وی بیان کرد: در ده روز اخیر شاهد افزایش چشمگیر شمار مبتلایان به کرونا در مناطق مختلف کشور، به ویژه نواحی جنوبی و شرقی بوده ایم، همچنین که تعداد شهرهای قرمز استان کرمان از 5 به 9 شهرستان افزایش یافته که نگرانی شدید در خصوص احتمال درگیری زرند به وضعیت قرمز رنگ طی روزهای آینده بسیار جدی است.

♦️علی صادق زاده با بیان اینکه علیرغم گسترش بیماری و افزایش تعداد مبتلایان کرونا، شاهد بی اعتنایی شهروندان و کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصا در برگزاری دورهمی ها، تجمعات، جشن ها، مراسمات عزا و سفرهای مختلف به دیگر نقاط آلوده کشور هستیم، از اجرای محدودیت های اعمالی جدید و شدیدتر در وضعیت نارنجی رنگ شهرستان زرند خبر داد.

♦️رئیس ستاد مقابله با کرونا در شهرستان زرند ادامه داد: هرگونه برگزاری تجمعات و مراسمات مذهبی، جشن ها، دورهمی ها، همایش ها، سفر به مناطق و روستاهای خوش آب و هوا و کوهستانی شهرستان خصوصا در آخر هفته ها، تا اطلاع ثانوی ممنوع میباشد، ضمن اینکه فعالیت تالارهای پذیرایی نیز با اعلام و نظر مرکز بهداشت زرند از 14 تیرماه حتی در فضای باز نیز لغو و ممنوع میباشد.

♦️وی گفت: شهرداریها نیز نسبت به مسدود کردن ورودیهای آرامستانها در پنج شنبه و جمعه هفته ها و در صورت لزوم قطع آب و برق بوستانها، تفرجگاهها و پارکها جهت جلوگیری از تجمع و اطراق، اهتمام ویژه بعمل آورند.

♦️صادق زاده همچنین بر اعمال جریمه های تردد شبانه غیر ضرور (22 الی 4 بامداد) در سطح شهر زرند و تشکیل تیم های نظارت و بازرسی بهداشتی بر اصناف مختلف پرخطر از جمله آرایشگاه های زنانه و مردانه، دفاتر پیشخوان دولت، فروشگاه های بزرگ و... تاکید کرد.

♦️وی همچنین بر لزوم توجه ویژه مدیران ادارات به رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک توسط ارباب رجوع و اعمال قوانین دورکاری کارمندان متناسب با وضعیت نارنجی رنگ شهرستان تاکید کرد.

💫روابط عمومی فرمانداری زرند

 


منبع : فرمانداری زرند
بازدید ها : ۲۹۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.