۱۴۰۰/۰۴/۲۶

فرماندار راور؛

خسارت سیلاب به بخشهای مختلف شهرستان

برآورد خسارت سیلاب شهرستان راور در دست بررسی است.

فرماندار راور از برآورد خسارت سیلاب به بخش های مختلفی همچون کشاورزی، ابنیه، آبرسانی و قنات ها، راه های ارتباطی، دامداری و... خبر داد.
مالک اژدری فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان راور، در پی بارندگی های عصر جمعه 25 تیرماه و بدنبال آن وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها در برخی از مناطق شهرستان از جمله محور کرمان - راور و روستاهای خورند، کهن ،بغیجان از توابع بخش مرکزی خبر داد.
وی با بیان اینکه در اولین ساعات شدت بارندگی و گزارشات مبنی بر وقوع سیلاب های شدید و طغیان رودخانه ها در برخی از مناطق و مسدود شدن محور کرمان- راور (گردنه خراسانی)، تیم های راهداری ارزیاب و کمک رسان هلال احمر ، بخشداری و دیگر دستگاه های مدیریت بحران شهرستان به مناطق اعزام شده اند، گفت: آب، برق و گاز مناطق سیل زده وصل است و در برخی از مناطق که سیلاب منجر به بسته شدن راه های ارتباطی شده بود، راه ها باز شده است.
مالک اژدری از برآورد خسارت به بخش های مختلفی همچون کشاورزی، ابنیه، آبرسانی و قنات ها، راه های ارتباطی، دامداری و... خبر داد.
وی با بیان اینکه هم اکنون آبگرفتگی ها در بسیاری از مناطق سیل‌زده فروکش کرده است، گفت: تمامی راه های ارتباطی شهرستان باز است.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان راور یادآور شد: میزان دقیق خسارت سیل به راور در دست بررسی است و  اطلاعات دقیق آن اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع : فرمانداری راور
بازدید ها : ۳۲۰۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.