۱۴۰۰/۰۷/۲۰

تاکید استاندار کرمان بر آمادگی کامل استان به مناسبت هفته کاهش بلایای طبیعی

استاندار کرمان در نامه‌ای به فرمانداران، شهرداران و مدیران و روسای دستگاه‌ها بر اجرای برنامه‌های آموزشی، اطلاع‌رسانی و سنجش آمادگی به مناسبت هفته کاهش بلایای طبیعی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، دکتر علی زینی‌وند استاندار کرمان در نامه‌ای به فرمانداران، شهرداران، مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی و مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان به مناسبت هفته 'کاهش بلایای طبیعی' (20 تا 25 مهر ماه) بر اجرای برنامه‌های آموزشی، اطلاع‌رسانی، آگاهی‌بخشی و سنجش آمادگی در برابر حوادث طبیعی را مورد تاکید قرار داد.
استاندار کرمان توجه به این مسئله را با توجه به حادثه‌خیزی بالای استان کرمان از نظر حوادث و بلایای طبیعی و ضرورت آگاه‌سازی همگانی از خطر حوادث، افزایش ظرفیت‌ تاب‌آوری جامعه و کاهش اثرات و تبعات ناشی از بلایای طبیعی لازم دانسته‌اند.
برنامه‌ریزی و برگزاری مانورهای آمادگی در سطح سازمان‌ها و واحدهای شهرستانی ( لحظه صفر، دورمیزی، عملیاتی)، کارگاه‌های آموزشی و توجیهی برای پرسنل و خدمت‌گیرندگان، آموزش همگانی جهت ارتقای سطح آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی، تولید و پخش برنامه‌های آگاه‌سازی جامعه از طریق صدا و سیمای مرکز استان و رسانه‌های مکتوب و انجام اقدامات لازم برای افزایش و ارتقای ضریب نفوذ بیمه حوادث از جمله مهمترین اقدامات مورد اشاره است.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر علی زینی وند
دکتر علی زینی وند
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.