۱۴۰۰/۰۷/۲۱

بدهی معوق ۵۳ واحد تولیدی کشاورزی در استان امهال شد

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان با امهال بدهی معوق ۵۳ واحد تولیدی کشاورزی به مبلغ ۴۱۲ میلیارد ریال موافقت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، سی و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ویژه شهرستان‌های جنوبی استان روز چهارشنبه 21 مهر ماه به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان برگزار گردید.
دکتر مهرابی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هدف از تشکیل جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کمیته‌های ذیل آن را بررسی کارشناسی مشکلات واحدهای صنعتی و کشاورزی در اسرع وقت بیان نمود و خواستار توجه بیشتر و تلاش دستگاه‌های اجرایی ذیربط برای رفع موانع تولیدکنندگان شد.
وی نقش سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی را در شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی و تشکیل جلسات کارشناسی کمیته تخصصی تاثیر و رفع موانع تولید مهم ارزیابی نمود و از تلاش‌های انجام شده توسط کارشناسان و مدیران دستگاه‌های مرتبط تشکر کرد.
بنا بر این گزارش در این جلسه کارگروه ضمن بررسی و رفع موانع تعدادی از واحدهای تولیدی با امهال بدهی معوق تعداد ۵۳ نفر از کشاورزان و واحدهای تولیدی شهرستان‌های جنوبی به مبلغ 412 میلیارد ریال که به دلیل سرمازدگی، حوادث غیرمترقبه و افت شدید قیمت محصولات دچار مشکل شده بودند، موافقت به عمل آمد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر علی زینی وند
دکتر علی زینی وند
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.