۱۴۰۰/۰۷/۲۲

استاندار کرمان:

امنیت پایدار و همه جانبه با مشارکت مردم امکان‌پذیر است

استاندار کرمان، نیرو‌های انتظامی را عصای دست مسئولان برای تامین امنیت و ورود به حوزه‌های مختلف و آرامش‌بخشی به جامعه برشمرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، دکتر علی زینی‌وند شامگاه چهارشنبه 21 مهر ماه در برنامه تلویزیونی 'شب‌های کرمان' به مناسبت هفته نیروی انتظامی، تعامل این مجموعه با دستگاه‌های مختلف در سطح استان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: نیروی انتظامی به عنوان پلیس بسیار حرفه‌ای به خوبی نقش‌آفرینی می‌کند.
وی ادامه داد: استان کرمان با مسائل پیچده‌ای مواجه است، اما ماموریت‌های نیروی انتظامی به نحو احسن انجام شده‌اند.
استاندار کرمان از اقدامات موثر نیروی انتظامی در تامین امنیت انتخابات، کرونا و مسائل درمانی، کمک‌های معیشتی و مباث فرهنگی و اجتماعی نام برد و بیان کرد: در حوزه امنیت نیز ماموریت‌های موفقی داشتند به نحوی که تمام شاخص‌های استان را در سطح کشور ارتقا دادند.
زینی‌وند همچنین از تعامل خوب نیروی انتظامی به عنوان عضو موثر شورای تامین استان سخن گفت و اظهار داشت: نیرو‌های انتظامی استان عصای دست همه مسئولان برای تامین امنیت و ورود به حوزه‌های مختلف و آرامش‌بخشی به جامعه هستند.
وی فعالیت نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف را برشمرد و گفت: محصول اقدامات نیروی انتظامی تامین و احساس امنیت در جامعه است. کرمان با اینکه استانی مرزی نیست، اما با مسائل استان‌های مرزی چون قاچاق مواد مخدر، اتباع خارجی، قاچاق سوخت مواجه است و با این وجود توانسته در سه سال پیاپی رتبه برتر کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای را به دست آورد.
استاندار کرمان از تسلط نیروهای امنیتی استان بر خلا‌ءهای امنیتی گفت و بیان داشت: در آینده نزدیک با مرکزیت نیروی انتظامی کرمان تسلط کاملی بر همه خلاءهای امنیتی به ویژه کویر گسترده جنوب شرق کشور به وسیله تجیهزات مدرن ایجاد خواهد شد.
وی ابراز داشت: نیروی انتظامی استان کرمان در سایر حوزه‌ها از جمله مبارزه با مواد مخدر و مقابله با جرائم خرد نیز در شاخص‌های عملکردی به خوبی ظاهر شده است.
زینی‌وند، امنیت پایدار و همه جانبه را بدون مشارکت مردم امکان‌ناپذیر دانست و اظهار کرد: در قالب فعالیت و مشارکت عمومی، نعمت امنیت باثبات در ایران در کنار که پلیس هوشمند محقق خواهد شد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر علی زینی وند
دکتر علی زینی وند
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.