۱۴۰۰/۰۹/۰۱

با حضور استاندار کرمان صورت گرفت؛

آغاز طرح زمستانه ترافیکی استان/استاندار کرمان خواستار شد: لزوم تشکل‌های «مردم پایه» و «مردم محور»

طرح زمستانه ترافیکی استان امروز اول آذرماه در گردنه خانه سرخ واقع در محور کرمان سیرجان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، صبح امروز اول آذرماه دکتر زینی وند استاندار کرمان و سردار ناظری فرمانده انتظامی استان به وسیله بالگرد از محور «کرمان- سیرجان» بازدید و سپس در گردنه خانه سرخ در مراسم رزمایش ترافیکی زمستانه استان کرمان حضور یافتند.
دکتر زینی وند استاندار کرمان و هیئت همراه پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای ناجا در این مراسم اظهار داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی در همه زمینه ها ساختارهای مناسبی داریم و امیدواریم که سال به سال نیز این ساختارها ارتقا پیدا کند.
مقام عالی دولت در استان کرمان دامه داد: دستگاه های خدمت رسان در تمام ایام سال آمادگی خدمت رسانی به مردم عزیز را دارند و در دنیا به لحاظ در کنار مردم بودن در حوادث، دارای اعتبار بین المللی هستیم.
وی با اشاره به اینکه اکنون استانداردهای نسبی در جاده ها ایجاد شده و سال به سال نیز این استانداردها در حال ارتقا می باشند، گفت: همه دستگاه ها باید تلاش کنند تا کمترین حوادث را در سطح محورهای مواصلاتی شاهد باشیم تا به مردم آسیب و رنجی وارد نشود.
استاندار کرمان با اشاره به وجود تجهیزات و امکانات مناسب در حوزه ترافیکی در استان کرمان گفت: باید اطلاعات و آموزش های کافی در اختیار مردم قرار گیرد و معتقدیم اطلاع رسانی تاثیر عمومی خوبی خواهد داشت تا در مسائل ترافیکی و حوزه های مختلف به موفقیت کامل برسیم.
زینی وند همچنین از جوانان خواست با ایجاد تشکل های «مردم پایه» و «مردم محور» کارها و امورات کشورا را در دست بگیرند گفت: اگر عبور و حمل غیرمجاز اتباع بیگانه در محورهای استان را نداشتیم، از امن ترین استان های کشور در بحث امنیت جاده ای بودیم و امیدواریم با ارتقای امکانات و تجهیزات، سال های آرام تری را در این حوزه تجربه کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تمامی نیروهای جهادگر در ناجا و دستگاه های خدمت رسان گفت: پیام این رزمایش این است که به مردم این اطمینان را دهیم که آماده خدمات رسانی در تمام ایام سال به آنها هستیم و آرامش و آسایش خودمان را فدای آرامش و آسایش مردم خواهیم کرد.
وی خاطر نشان کرد: به دلیل نزولات آسمانی در فصل زمستان، انسداد محورها را خواهیم داشت و این آمادگی را داریم با حضور به موقع در کنار مردم باشیم و امیدواریم که امسال حوادث کمتری در محورهای مواصلاتی استان داشته باشیم.
بر اساس این گزارش در پایان این مراسم کلیه نیروهای امدادی، راهداری و ناجا حاضر در مراسم از جلوی جایگاه به صورت رژه عبور و طرح ترافیکی زمستانه رسما در استان کرمان آغاز بکار کرد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر علی زینی وند
دکتر علی زینی وند
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.