۱۴۰۰/۱۰/۲۲

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان:

اعتبارات رونق تولید باید تقویت شوند

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: در جهت تقویت اعتبارات رونق تولید باید کار بیشتری انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، در نشست ظهر امروز ۲۲ دی ماه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، حسین مهرابی اظهار داشت: قانون رفع موانع تولید مربوط به واحدهای تولیدی است و واحدهایی که می‌خواهند سرمایه گذاری انجام دهند و یا تقاضای دریافت مجوز دارند، در پنجره واحد سرمایه گذاری مورد بررسی قرار می‌گیرند.
وی افزود: مسایل مرتبط با یک واحد تا قبل از بهره‌برداری در پنجره واحد بررسی و بعد از آن مشکلات واحد تولیدی مشمول قانون رفع موانع می‌شوند. 
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: دستور العمل اجرایی تامین‌ مالی بنگاه‌های اقتصادی در سال ۱۴۰۰ برای همه دستگاه‌ها و بانکها لازم‌الاجرا است و تمام تسهیلات رونق تولید نیاز به مصوبه کارگروه رفع موانع دارند. 
وی به تاخیر در ابلاغ و پایین بودن سقف اعتبارات تبصره ۱۸ تاکید کرد: در جهت تقویت اعتبارات رونق تولید باید کار بیشتری انجام شود و بانک‌ها نیز همکاری لازم را برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی به کار گیرند.
بنا بر این گزارش، در ارائه گزارش کارگروه در خصوص تسهیلات ‌رونق تولید در سال ۱۴۰۰ عنوان شد: ۸ فقره پرونده با اعتباری بیش از ۲۵ میلیارد تومان به بانک های استان معرفی شدند که یک مورد آن به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر علی زینی وند
دکتر علی زینی وند
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.