۱۴۰۰/۱۰/۲۳

جانشین معاونت بازرسی ستادکل نیروهای مسلح با دکتر رحمان جلالی دیدار و گفتگو کرد

دکتر رحمان جلالی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در دیدار جانشین معاونت ارزیابی و عملکرد ستاد کل نیروهای مسلح در استانداری کرمان از نقش و خدمات ارتش در استان کرمان تقدیر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، امیر سرتیپ علی جهانشاهی جانشین معاونت ارزیابی و عملکرد ستاد کل نیروهای مسلح، ظهر امروز 23 دی ماه با دکتر رحمان جلالی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان دیدار و گفتگو کرد.
امیر جهانشاهی خدمت به مردم به ویژه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را در کنار فعالیت‌های ذاتی ارتش جمهوری اسلامی مورد اشاره قرار داد.
جانشین معاونت ارزیابی و عملکرد ستاد کل نیروهای مسلح با گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: کرمان زادگاه مردان بزرگی همچون حاج قاسم است که به جوامع اسلامی خدمت کرد.
وی تاکید کرد: توقع و انتظار به حق نیز هست که مسولان در ادامه راه و مکتب شهید سلیمانی، همدل و همراه مردم و مناطق محروم باشند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در این دیدار که امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش نیز حضور داشت، از اقدامات موثر قرارگاه در راستای طرح‌ها و برنامه‌های استان قدردانی کرد.
دکتر رحمان جلالی افزود: قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نزاجا در راستای مسولیت اجتماعی، در لایروبی رودخانه‌ها، مقابله با کرونا و دیگر مباحث استان مشارکت دارند و به صورت علمی و تخصصی کار می‌کنند.
وی همچنین گفت: در برنامه های دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز ارتش همراهی موثری داشت و سیستم پدافندی خود را مستقر کردند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر علی زینی وند
دکتر علی زینی وند
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.