۱۴۰۰/۱۲/۲۵

دستورالعمل های ستاد کرونا لازم الاجرا هستند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: تمام دستورالعمل های ستاد کرونا لازم الاجرا و الزام آور هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، دکتر رحمان جلالی ۲۵ اسفند ماه در نشست حضوری و ویدئو کنفرانسی پایان سال فرمانداران، بخشداران و دهیاران استان با حضور استاندار کرمان گفت: تمام دستورالعمل های ستاد کرونا لازم الاجرا و الزام آور هستند ضمن آنکه در حوزه سیاستگذاری و اجرایی مباحث کرونا مشکلی وجود ندارد و مهمترین ناظر بر نظارت ها است.
وی ادامه داد: در ایام تعطیلات بیشتر ترددها به سمت مناطق روستایی است و لذا در حوزه ستادی کار نظارت را به دهیاران، بخشداران و فرمانداران واگذار کردیم.
جلالی بیان داشت: یکی از موارد امر به معروف تذکر لسانی بر رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک است. سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: اصناف، هتل‌ها، رستوران ‌ها و تمام خدمات دهندگان باید رعایت پروتکل های بهداشتی را داشته باشند.
جلالی از فرمانداران به واسطه تشکیل قرارگاه شهید سلیمانی و تصمیمات اقتضائی مدیریت کرونا قدردانی کرد و افزود: در مباحث مربوط به کرونا به هیچ عنوان کوتاهی نباید کرد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۳۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.