۱۴۰۱/۰۲/۲۱

در کارگروه رفع موانع تولید صورت گرفت؛

رفع مشکل ۱۵ طرح تولیدی استان

مشکلات ۱۵ طرح تولیدی استان مربوط به حوزه شمال و جنوب استان در کارگروه رفع موانع تولید استان بررسی و مرتفع گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 1401، امروز 21 اردیبهشت ماه به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان برگزار گردید.
در این جلسه که روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت شمال و جنوب استان، مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری و تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی حضور داشتند، مشکلات تعداد ۱۵ طرح تولیدی استان مربوط به حوزه شمال و جنوب استان مرتفع گردید.
دکتر حسین مهرابی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان، هدف از جلسات را استفاده بهینه از منابع عنوان کرد و خواستار بررسی سریع و حل مشکلات این شرکت ها شد و بیان کرد: همیشه پشتیبان شرکت های تولیدی هستم و سعی در حل مشکلات این شرکتها دارم.
وی ادامه داد: امسال به گفته مقام معظم رهبری سال 'تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین' نامگذاری شده و امیدوارم با برنامه ریزی مناسب و درایت و دقت کامل بتوانیم موانع را از سر راه سرمایه گذاران برداریم.
مهرابی خاطرنشان کرد: برخی از مشکلات حوزه سرمایه گذاری و تولید خارج از حیطه وظایف اجرایی دستگاه هاست، اما همه مدیران تلاش کنند تا از نظر اداری مانعی پیش روی سرمایه گذاران نباشد و امور اداری بدون تاخیر انجام شود.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.