۱۴۰۱/۰۲/۲۱

استاندار کرمان:

کارها با نگاه اعتقادی و حرکت جهادی به خوبی پیش می‌روند

استاندار کرمان گفت: کارها با نگاه اعتقادی و با انگیزه و حرکت جهادی به خوبی پیش می‌روند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، دکتر محمدمهدی فداکار ظهر امروز ۲۱ اردیبهشت‌ماه در دیدارِ فرماندهان سپاه عنوان کرد: سپاه به عنوان حافظ انقلاب است و نه تنها در بحث امنیت بلکه در مباحث اقتصاد و فرهنگ اقدامات بزرگی انجام داده است.
وی به حضور موثر سپاه در زمان بحران و طرح‌های خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی اشاره داشت و آبرسانی و ساماندهی گروه‌های جهادی را از کارهای بسیار خوب این نهاد انقلابی عنوان کرد و افزود: بغضی که دشمن از سپاه دارد، به خاطر حجم خدمت رسانی این نهاد است.
استاندار کرمان تصریح کرد: کارها با نگاه اعتقادی و باانگیزه و حرکت جهادی به خوبی پیش می‌روند.
وی در ادامه به ظرفیت کشاورزی استان نیز اشاره داشت و اظهار کرد: درخواست داریم که سپاه کشت جایگزین در استان را ساماندهی کند تا بتوانیم ضمن تامین نیاز داخل، محصولات صادراتی هم داشته باشیم.
فداکار با تاکید بر آنکه باید به فکر امنیت غذایی مردم باشیم، عنوان کرد: با تحولات اقتصادی مدنظر دولت، بخشی از قاچاق حل خواهد شد و کشت محصولاتی مانند ذرت بسیار صرفه اقتصادی پیدا می‌کند.
** آبرسانی اولویت اول سپاه ثارالله استان
براساس این گزارش، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این جلسه به بسیج یک میلیون و ۱۰۲ هزار نفری استان اشاره داشت و اظهار کرد: رویکرد پایگاه های مقاومت از دو سال پیش تغییر کرده و به تناسب محلات و مناطق برنامه‌ها تدوین شده اند.
وی با تبیین اقدامات سپاه پاسداران در حوزه مسکن محرومین عنوان کرد: قرارگاه محرومیت زدایی یک قرارگاه موثر است و اولویت‌های استان را مشخص و اعلام کردیم و در این راستا گروه های جهادی که آورده نداشته باشد اجازه ورود به استان نخواهند داشت.
سردار معروفی، آبرسانی را اولویت اول سپاه ثارالله استان دانست و بیان کرد: تعداد روستاهایی که در بازه زمانی از پایان فروردین سال گذشته تا خرداد امسال آبرسانی شده به حدود ۴۰۹ روستا می‌رسد.
وی بهداشت و اشتغال خرد را اولویت‌های بعدی این نهاد انقلابی برشمرد و با تاکید بر آنکه نگاه لیبرالیست به بسیج و گروه های جهادی خطرناک است به اقدامات خدمات اجتماعی در حوزه تامین جهیزیه، توزیع بسته‌های معیشتی اشاره و اظهار داشت: نباید به دلیل مشکلات اقتصادی از حوزه فرهنگی غافل شد. معروفی به تبیین اقدامات سپاه ثارالله استان کرمان در حوزه کنترل و مقابله با کرونا پرداخت و در ادامه با اشاره به تنش آبی در برخی مناطق استان گفت: حدود ۶۷۱ روستا تا سال آینده آبرسانی می‌کنیم.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: در خدمات‌دهی، خط‌کشی سیاسی، مذهبی و قومی نداریم و معتقدیم سپاه جان پناه مردم و انقلاب و تمامیت ارضی ایران است و به دنبال امیدآفرینی در جامعه هستیم و آمادگی همکاری با استانداری را در این زمینه داریم.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.