۱۴۰۱/۰۲/۲۱

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان:

بهبود وضعیت کسب و کار از اولویت های دولت است

سومین جلسه گروه کاری اشتغال و کارآفرینی استان به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، دکتر مهرابی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان هدف از برگزاری این جلسه را حل کردن معضل بیکاری استان دانست و افزود: در راستای حل این مشکل و افزایش تولید و اشتغال در استان، اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده که باید برای جذب این اعتبارات تلاش کرد.
مهرابی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته در سامانه رصد اشتغال، پس از طی کردن روند جدید ثبت اشتغال در سامانه مذکور توسط دبیرخانه گروه کاری، رصد اشتغال ایجاد شده توسط دستگاههای اجرایی در بازه های زمانی 3 ماهه انجام خواهد شد و در پایان زمان اعلام شده این سامانه مسدود و امکان ثبت اشتغال وجود نخواهد داشت.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خاطر نشان کرد: بهبود وضعیت کسب و کار از اولویت های دولت است که باید در این کارگروه و کمیته های زیرمجموعه آن برنامه ریزی شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان در این جلسه گزارش عملکرد تسهیلات خرد کوچک و خانگی و برنامه های نهادهای حمایتی در سال جاری تشریح شد و همچنین آمارب از شرح وضعیت سامانه رصد اشتغال از سوی سازمان‌ها ارائه و همچنین سامانه جدید رصد اشتغال به آدرس https://krasad.ir برای رصد اشتغال از سوی ادارات و دستگاه های مربوطه معرفی شد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.