۱۴۰۱/۰۲/۲۱

استاندار کرمان:

کرمان درگیر هزینه‌های اجتماعی قاچاق مواد مخدر است/لزوم توجه و تکمیل و ارتقای زیرساخت های ستاد مبارزه با موادمخدر در استان

استاندار کرمان گفت: قاچاق مواد مخدر هزینه‌های اجتماعی زیادی به استان کرمان تحمیل کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار عصر امروز ۲۱ اردیبهشت در دیدارِ سردار ناصر اصلانی معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور عنوان کرد: ضربه‌ای که استان کرمان در مبارزه با مواد مخدر و قاچاقچیان خورده در استان‌های دیگر نیست.
وی افزود: کرمان گلوگاه مبارزه با مواد مخدر است و هزینه‌های اجتماعی زیادی به استان کرمان تحمیل کرده است.
استاندار کرمان بر توجه و تکمیل و ارتقای زیرساخت های ستاد مبارزه با موادمخدر در استان تاکید کرد و افزود: کرمان نه تنها شهدای زیادی در این راه میدهد، بلکه آبروی استان هم در میان است و بدنامی که ناخواسته برای استان ایجاد می‌شود، مسائل سرمایه گذاری ما را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد.
فداکار تصریح کرد: کرمان هزینه اجتماعی مبارزه با مواد مخدر را می‌دهد و به دنبال آن گرفتاری ها و مشکلات دیگری دارد و نگاه ستاد مبارزه با موادمخدر به استان باید تغییر کند تا شاهد اتفاقات موثر باشیم.
وی ادامه داد: آسیب‌های اجتماعی حوزه مواد مخدر استان کرمان را گرفتار کرده و این شایسته نیست.
** کرمان قربانی ورود مواد مخدر است
براساس این گزارش معاون ستاد مبارزه با موادمخدر کشور نیز در این دیدار گفت: متاسفانه کرمان با مشکلات و معضلاتی در حوزه مواد مخدر مواجه است که استان‌های مرزی با آن روبرو نیستند.
اصلانی افزود: سال گذشته ۱۸۰۰ تن کشفیات مواد مخدر کشور بوده که ۸۶ درصد آن در استان‌های شرقی و حاشیه شرق کشور کشف شده و لذا سیاست گذاری است که اعتبارات مقابله ای با اولویت این مناطق باشد.
اصلانی با بیان اینکه کرمان قربانی ورود مواد مخدر است و قطعا باید حمایت شود، ادامه داد: استان کرمان اقدامات بزرگی در راستای مقابله با مواد مخدر انجام داده است.
گفتنی است، در این دیدار حکم انتصاب محمدمهدی فداکار به ریاست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کرمان از سوی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر اهدا شد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.