۱۴۰۱/۰۴/۰۲

حضور استاندار کرمان در جمع فعالان فرهنگی مسجد طفلان مسلم؛

دکتر فداکار: بچه های مسجد آرمانخواه و پرتلاشند/لزوم تقویت فعالیت‌های علمی در برنامه‌های مسجد

استاندار کرمان گفت: بچه‌های مسجد آرمان‌خواه هستند و صادقانه، بی ‌مزد و منت و فارغ از دیده شدن و نگاه مسئولان؛ زحمت می‌کشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، دکتر محمدمهدی فداکار عصر چهارشنبه یکم تیرماه در دیدار با فعالان فرهنگی مسجد طفلان مسلم عنوان کرد: بچه‌های مسجد آرمان‌خواه هستند و صادقانه، بی ‌مزد و منت و فارغ از دیده شدن و نگاه مسئولان زحمت می‌کشند.
وی بیان داشت: توفیق الهی و فرصتی است که بتوان کار خیری را انجام داد و خداوند نیز به جبران صداقت جوانان مسجد به کار آنها برکت می‌دهد.
استاندار کرمان با بیان اینکه زنده بودن و پویایی مسجد با حضور بچه‌ها و جوانان مشخص است اظهار داشت: امیدواریم با ارائه برنامه‌های متنوع شاهد حضور جمع بیشتری از نسل‌ جوان در مساجد خواهیم بود.
فداکار بر تقویت فعالیت‌های علمی در برنامه‌های مسجد تاکید کرد و گفت: باید مبنای کار در مساجد بر فعالیت‌های علمی و آموزشی گذاشته شود، کلاس‌های آمادگی کنکور و دروس مختلف را می‌توان در زمان‌های خارج از زمان نماز و عبادت در مساجد برگزار کرد.
استاندار کرمان اظهار داشت: از ظرفیت‌های موجود مسجد از جمله دانشجویان، جوانان دانشگاهی و فارغ‌التحصیلی برای برنامه‌های علمی استفاده شود و نسلی که به دنبال تحصیل، علم و آموزش هستند در چرخه فعالیت‌های علمی و فرهنگی مسجد قرار گیرند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۰۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.