۱۴۰۱/۰۵/۱۱

استاندار کرمان با فرمانده سپاه ثارالله دیدار کرد؛

دکتر فداکار: نیروهای سپاه، مردانی همیشه حاضر در صحنه هستند

استاندار کرمان، نیروهای سپاه را مردان همیشه در صحنه توصیف کرد و گفت: فعالیت‌های همه جانبه سپاه، نشانی بر پویایی و خلاقیت این مجموعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، استاندار کرمان، معاونان استاندار و جمعی از مدیران ستادی استانداری ظهر امروز سه‌شنبه 11 مرداد با فرمانده سپاه ثارالله استان و معاونان وی دیدار کردند.
دکتر محمدمهدی فداکار استاندار کرمان با تبریک انتصاب سردار نظری به عنوان فرماندهی سپاه ثارالله استان عنوان کرد: عملکرد خوب ایشان در دوره‌های قبل نشان از ظرفیت ایشان برای اداره و ارتقای این مجموعه است.
وی، سپاه را سنگ زیرین آسیاب انقلاب توصیف کرد و افزود: نیروهای سپاه، مردانی همیشه حاضر در صحنه هستند و نقش موثری را در شرایط بحران، اقتصادی، سازندگی، دفاع، نظامی، امنیتی، سیاسی و حتی حوزه درمان ایفا می‌کنند.
استاندار کرمان ادامه داد: سپاه پاسداران مجموعه‌ای بسیار خلاق است که رکودی ندارد و متناسب با شرایط روز در حوزه نرم‌افزاری، تئوری و سخت‌افزاری تجهیز شده است.
فداکار گفت: این فعالیت‌های همه جانبه به پویایی سازمان نیاز دارد که در سپاه ثارالله شاهد آن هستیم و ضمن حفظ ساختار و آرمان‌های اصلی خود از امور جاری مردم غفلت نمی‌کند.
وی با اشاره به بارش‌های سیل‌آسای اخیر و حضور نیروهای سپاه در امدادرسانی به سیل‌زدگان گفت: تفکر انقلابی در نیروهای سپاه جریان دارد و در جریان سیل اخیر مجموعه سپاه کمک حال اجرایی ما بودند.
استاندار کرمان اظهار داشت: شب‌ها و روزهای سختی را در سیل شهر رفسنجان و حجم بالای آب‌های روان داشتیم که با کمک نیروهای بسیج و سپاه انتقال سیل‌زدگان به مناطق امن به خوبی صورت گرفت و با تمام قوا و تجهیزات کمک‌رسانی کردند.
فداکار گفت: همکاری‌ها و ارتباط دولت با سپاه برقرار است و بر حسب وظیفه کارمان را انجام می‌دهیم.
براساس این گزارش سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این دیدار عنوان کرد: وظیفه خود می‌دانیم هر کجا مردم به کمکی نیاز داشته باشند و یا آسیبی آنها را تهدید می‌کند، در کنار آنها باشیم.
وی بیان داشت: سعی کرده‌ایم که سپاه مامن و پناهگاهی برای مردم باشد، خدمات اجتماعی، آبرسانی شرب و کشاورزی، محرومیت‌زدایی، حاشیه‌شهر، تهیه جهیزیه و آسیب‌های اجتماعی از برنامه‌هایی است که وظیفه می‌دانیم در کنار وظایف اصلی خود انجام دهیم.
فرمانده سپاه ثارالله کرمان ادامه داد: با تمام امکانات و نیروها برای کمک و خدمت به مردم که خط قرمز ما هستند، آمادگی داریم.
وی با اشاره به سیل اخیر استان و خسارت زیاد به شهرستان رفسنجان گفت: به کار جهادی برای تخلیه مزارع و معابر از آب و گل به جای مانده از سیلاب نیاز داریم.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.