۱۴۰۱/۰۶/۲۹

استاندار کرمان:

روابط عمومی‌ها باید مدیران دستگاه را پاسخگو کنند

استاندار کرمان در جمع مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های استان گفت: روابط عمومی‌ها باید مدیران دستگاه را پاسخگو کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، دکتر محمدمهدی فداکار ظهر ۲۹ شهریور ماه در دومین روز از دوره آموزشی فن بیان و آیین سخنوری ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های استان، عملکرد روابط عمومی را در موفقیت و یا عدم موفقیت یک دستگاه موثر دانست‌ و عنوان کرد: روابط عمومی‌ها با وجود اینکه جنبه اداری دارند، اما بخشی از رسانه‌های جامعه و اثرگذار در حوزه اجتماعی هستند. 
فداکار افزود: روابط عمومی اگر با رسانه کار نکند و اصول و چارچوب‌های رسانه را نداشته باشد، پیام آن دستگاه منتقل و باور نمی‌شود‌. 
استاندار کرمان گفت: روابط عمومی با حضور به موقع در عرصه و روایت دقیق و اثرگذار، باید مبنای اطلاع‌رسانی باشد. 
رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در ادامه افزود: خیلی وقت‌ها خدمات دستگاه‌ها نادیده گرفته می‌شود، ضرورت‌های دستگاهی را باید بشناسیم و اجازه ندهیم که آسیبی به آن وارد شود. 
فداکار اظهار داشت: روابط عمومی‌ها باید مدیران دستگاه را پاسخگو کنند، مسائل مرتبط را از جامعه به مدیر مربوطه انتقال داده و پاسخگوی مخاطب و جامعه هدف خود باشند. 
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دوره فن بیان و آیین سخنوری از سوی اداره کل روابط‌ عمومی استانداری، شورای هماهنگی روابط عمومی استان، انجمن روابط عمومی کرمان و با همکاری مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری به مدت دو روز( 28 و 29 شهریور) برگزار شد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.