۱۴۰۱/۰۶/۳۱

هفته دفاع مقدس آغاز دوران شرافتمندی ملت است

محمد مهدی فداکار هفته دفاع مقدس را آغاز دوران شرافتمندی ملت و یک ضرورت برای کشور دانست و گفت:مرور دوران قبل از دفاع مقدس همواره لازم است چرا که ایران درآن زمان منافع زیادی برای استکبار داشت و با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن پایگاه خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، صبح امروز31 شهریور آئین رژه هفته دفاع مقدس با حضوردکتر محمد مهدی فداکار استاندار کرمان، امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوب شرق ارتش ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و اعضای شورای تامین استان در بلوار 22 بهمن برگزار شد.
استاندارکرمان با بیان اینکه کشور در زمان جنگ  هنوز آمادگی لازم  را نداشت ، گفت: ما در دوران جنگ، تنها و بدون هیچ  کمکی و با استفاده درست از امکانات موجود  و همراه  با بسیج همگانی در اقشار مختلف به فرمان امام راحل توانستیم در برابر دشمنی که تمام توان و پشتیبانی مالی دنیا را داشت بایستیم.
فداکار با بیان اینکه شهدا مطیع محض ولی‌فقیه بودند و برای رضای خدا کار می‌کردند، افزود: آنچه جنگ ما را موفق کرد اطاعت محض از رهبری و کار خالصانه بود و هنوز هم رمز موفقیت، اطاعت از رهبری و کار خالصانه است .
فداکار در ادامه افزود: امنیت و آرامش مردم خط قرمز ماست  و آنچه امروز داریم محصول خون شهداست لذا در برابر هرگونه شرارتی که امنیت مردم را در کشور به خطر بیاندازد می ایستیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان صبح امروز در آیین رژه هفته دفاع مقدس در کرمان با تبریک چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس و تسلیت ایام عزاداری پایان ماه صفر اظهار داشت: دفاع مقدس دفاع قهرمانانه ملت ایران در مقابل حزب بعث عراق بود.
وی با بیان اینکه دشمن تصور می‌کرد در مدتی کوتاه می‌تواند نظام مقدس جمهوری اسلامی را براندازد، گفت: با وجود همه این تصورات و نقشه‌های دشمن، خاک ایران به اشغال عراق در نیامد.
وی با تاکید بر اینکه با هر تهدیدی بلافاصله وارد عمل خواهیم شد  افزود: در حفاظت از جمهوری اسلامی ایران با احدی شوخی نداریم.
امیر غلامعلیان با اشاره به اینکه ارتش، سپاه و نیروی انتظامی بازوان پرتوان مقام معظم رهبری به‌عنوان فرماندهی کل قوا هستند، بیان کرد: امروز نیروهای مسلح کشور بیش از هر زمانی در آمادگی کامل هستند و مقابل دشمن ایستاده‌اند.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۳۰۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.