۱۴۰۱/۰۶/۳۱

قرارگیری استانداری کرمان در سطح عالی ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۰ وزارت کشور

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمان گفت: در نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۰ استانداری‌های سراسر کشور، استان کرمان حائز رتبه برتر شد و در سطح عالی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، تاج‌الدین صالحیان با اعلام این مطلب عنوان کرد: این ارزیابی هر سال توسط وزارت کشور و در راستای ارتقاء سطح نظام اداری در استان‌ها صورت می‌گیرد. 
وی ادامه داد: شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی در حوزه ستادی استانداری‌ها در نظر گرفته شده که ادارات کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری‌ها متولی آن هستند. 
صالحیان افزود: مجموعه شاخص‌ها ۲ هزار امتیاز دارد که شامل هزار امتیاز بخش عمومی و هزار امتیاز بخش اختصاصی است. 
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمان اظهار داشت: بر اساس ارزیابی‌های به‌ عمل‌ آمده استانداری کرمان طی سال ۱۴۰۰ در مقایسه با استانداری‌های دیگر با ۱۸۳۶ امتیاز رتبه برتر و سطح عالی را کسب کرده است. 
وی خاطرنشان کرد: نواقصی که در ارزیابی عملکرد دفاتر دیده شده نیز با آنها اعلام می‌شود تا برای سال آینده نسبت به رفع آنها اقدام کنند. 
صالحیان با قدردانی از همه مدیرانی که به عملکرد حوزه کاری خود اهتمام داشته و با دفتر بازرسی همکاری کردند گفت: امیدواریم برای سال جدید نیز اهتمام جدی داشته و این رتبه خوب استانداری و استان حفظ شود. 
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان دو سال پیاپی رتبه برتر را در ارزیابی عملکرد استانداری‌ها کسب کرده است، گفت: این مسئله به منزله انجام وظایف و خدمات بهتر به مردم آنگونه که شایسته آن هستند. 
وی همچنین از ارزیابی عملکرد فرمانداری‌های استان در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: این ارزیابی نیز بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی است که نتایج آن به زودی اعلام می‌شود، ضمن اینکه رتبه آنها در انتخاب فرمانداری‌های برتر جشنواره شهید رجایی لحاظ می‌گردد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۲۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.