۱۴۰۱/۰۷/۱۰

جلسه تنظیم بازار استان تشکیل شد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در جلسه تنظیم بازار استان بر ارائه گزارش تخلفات به صورت دقیق تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، صبح امروز 10 مهرماه 1401 جلسه تنظیم بازار به ریاست دکتر مهرابی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور جمعی از مسئولین و مدیران دستگاه های ذیربط در محل سالن پیامبر اعظم (ص) برگزار شد.
دکتر مهرابی در این جلسه از تعزیرات حکومتی خواست تا لیستی از خدماتی که نیاز به تقویت بازرسی دارند را تهیه و دستگاه‌های متولی شناسایی شوند و در جلسات بعد گزارشات خود را اعلام کنند.
وی افزود: اگر احساس می شود که دستگاهی ضعیف است جلسه ای جداگانه برای تقویت دستگاههای خدمت رسان برپا شود.
مهرابی در مورد سهمیه کالاهای اساسی دانشگاهها عنوان کرد: دانشگاه ها موظف هستند تا سهمیه درخواستی خود را دریافت کنند، لذا حداقل برای یک ماه آینده کالاهای اساسی خود را خریداری کنند در غیر این صورت  تبعات آن به عهده دانشگاه می باشد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در خصوص توزیع مرغ گفت: اگر در مورد قیمت مرغ تخلفاتی صورت می گیرد، جدی برخورد شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان نیز گزارشی از عملکرد 6 ماهه اول سال جاری دستگاهها به تعزیرات حکومتی ارائه داد و گفت: روسا و معاونین دستگاههای اجرایی، چالش‌ها و ایرادات خود را در بازرسی پرونده های تعزیرات ارائه دهند و دستگاههای متولی خودشان کنترل زیرمجموعه را داشته باشند.
ارسلان میری در خصوص توزیع مرغ گفت: مرغداریها از امروز مکلف هستند برای تعداد مرغی که در کشتارگاه موجود است، مجوز داشته باشند و لیست توزیع به شهرستانها را اعلام کنند. هر کشتارگاهی که توزیع را انجام ندهد متخلف محسوب شده و برخورد قانونی خواهد شد.
در این جلسه عنوان شد، 1400 تن مرغ منجمد در استان ذخیره و موجود است.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۲۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.