۱۴۰۱/۱۱/۰۲

استاندار کرمان:

نسبت مالیات به اقتصاد استان کرمان وضعیت خوبی ندارد/ هیچ دستگاهی حق تعطیلی پروژه‌ها را ندارد

استاندار کرمان گفت: استان کرمان به لحاظ نسبت مالیات به اقتصاد وضعیت خوبی ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان یکم بهمن ماه 1401 عنوان کرد: کرمان به لحاظ نسبت مالیات به اقتصاد استان وضعیت خوبی ندارد.
وی بیان داشت: حقوق دولتی معادن در لایحه بودجه سال آینده افزایش پیدا نکرده و از سوی دیگر درآمد مالیاتی استان به میزان 44 درصد افزایش پیدا کرده است.
استاندار کرمان ادامه داد: در نامه‌ای به نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی، پیشنهاد خواهیم داد که در لایحه بودجه میزان مالیات استان کاهش یابد و در عوض آن حقوق دولتی که ثابت مانده را افزایش دهند.
فداکار همچنین بر تشکیل کمیته‌ای با محوریت معاونت عمرانی استانداری متشکل از آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، ورزش و جوانان، سازمان مدیریت، اداره کل‌های اقتصاد دارایی و مالیاتی به منظور استفاده از مواد قانونی در خصوص احداث و تکمیل خوابگاه‌های دانشجویی و دانش‌آموزی تاکید کرد.
استاندار کرمان با اشاره به پروژه‌های افتتاحی دهه فجر گفت: دستگاه‌های اجرایی استان پروژه‌های عمرانی آماده افتتاح در دهه فجر را به معاونت عمرانی استانداری گزارش دهند تا برنامه‌ریزی برای افتتاح آنها انجام شود.  
فداکار تصریح کرد: عملیات اجرایی هیچ پروژه‌ای به دلیل اختلاف بین دستگاهی نباید متوقف شود. این پروژه‌ها برای خدمت به مردم است و اختلافات هم باید از طریق معاونت عمرانی استانداری پیگیری و رفع شود.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۱۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.