۱۴۰۱/۱۱/۰۲

راه‌اندازی ۶ مکان شب‌خواب برای افراد بی‌خانمان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان از راه‌اندازی ۶ مکان شب‌خواب برای افراد بی‌خانمان در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، رحمان جلالی شامگاه شنبه یکم بهمن ماه با همراهی مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان از گرمخانه شهرداری کرمان بازدید کرد.
وی در جریان این بازدید عنوان کرد: با همکاری مجموعه‌های ذیربط و با توجه به سرمای هوا، تاکنون ۶ مکان شب‌خواب برای افراد بی‌خانمان، متکدی و معتاد متجاهر در شهر کرمان در نظر گرفته شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: امکانات اولیه برای خواب و بهداشت با کمک مجموعه‌های مردم محور و خیران در این گرمخانه‌ها فراهم شده و تغذیه افراد نیز انجام می‌شود.
جلالی با بیان اینکه این گرمخانه‌ها از ساعت ۹ شب تا ۹ صبح روز بعد پذیرای افراد بی‌خانمان است، تصریح کرد: بنا بر آن است که این امکان در نقاط مختلف شهر افزایش داده شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: این مکان‌ها برای نگهداری معتادان متجاهر نیستند، بلکه برای اسکان شبانه راه‌اندازی شده‌اند، اما  قرار است یک مددکار از سازمان بهزیستی استقرار یابد و افراد آسیب دیده به کمپ‌های ترک اعتیاد ماده ۱۶ و اردوگاه‌های ماده ۴۲ منتقل شوند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۲۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.