۱۴۰۱/۱۱/۰۴

در دیدار استاندار کرمان و وزیر کار صورت گرفت

توافق برای‌ تسهیل اجرای طرح‌های توسعه

استاندار کرمان در گفتگو با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار تسهیل مشارکت شرکت‌های اقتصادی زیرمجموعه این وزارتخانه در توسعه استان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، استاندار کرمان و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر روز دوشنبه ۳ بهمن در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.
محمدمهدی فداکار در گفت‌وگو با سید صولت مرتضوی خواستار تسهیل مشارکت شرکت‌های اقتصادی زیرمجموعه این وزارتخانه در توسعه استان شد.
وزیر کار هم متقابلا از دغدغه استاندار کرمان برای توسعه استان تشکر کرد و گفت: «همانطور که در جلسه با استانداران هم گفتم به تفویض اختیار به استانداران اعتقاد دارم و این مورد درباره کرمان صادق است.» استاندار کرمان هم با تشکر از رویکرد وزیر کار، گفت: «ما برای توسعه استان برنامه داریم و حتما تلاش می‌کنیم پروژه‌های مناسبی برای شرکت‌های بزرگ تعریف شود که سودده باشند و به توسعه کشور هم یاری رسانند.»
مرتضوی همچنین در پاسخ به تقاضای استاندار کرمان برای رفع موانع مشارکت شرکت لاستیک بارز در پروژه احداث کارخانه لاستیک‌های فوق سنگین، در تماس با ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) دستور لازم را صادر کرد.  
تقویت معادن ذغال‌سنگ با کاهش واردات و خرید داخلی از دیگر موارد مطرح شده از سوی استاندار کرمان بود که وزیر کار برای تحقق این موضوع دستور لازم را صادر کرد.
در این جلسه که در محل کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد، امیر حسن‌زاده سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان، محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان و راور و شهباز حسن‌پور نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی هم حاضر بودند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید ها : ۲۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.