مکان فعلی :
اخبار برگزیده :

آخرین اخبار
                    
تشکیل هیئت‌های اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز آغاز شد
۱۳۹۵/۱۲/۲۵

رئیس ستاد انتخابات کرمان:

تشکیل هیئت‌های اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز آغاز شد

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: از امروز تا ۲۹ اسفند ماه جاری هیئت‌های اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: از امروز تا 29 اسفند ماه جاری هیئت‌های اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل می‌شود
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ذکاء‌اسدی صبح امروز در نخستین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان کرمان اظهار داشت: با تدابیری که در استان کرمان صورت گرفت، مشارکت مردم استان کرمان در انتخابات گذشته یک درصد از بالاتر از میانگین کشوری بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان اضافه کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مفتخر هستیم که در استان کرمان اقتصاد مقاومتی به مرحله اجرا درآمده است و رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند «قلعه‌گنج استان کرمان یک نمونه اقتصاد مقاومتی است و از این منطقه فیلم و عکس بگیرید و این طرح در 10، 15 منطقه کشور اجرا شود».
ذکاء‌اسدی ابراز داشت: امنیت و ابتکارات استاندار کرمان و زعامت و تدابیر نماینده ولی‌فقیه در استان و عقلانیت، تدابیر و الزام قانونی از سوی دستگاه قضایی و رئیس کل دادگستری استان کرمان زمینه‌ساز اتحاد و همدلی شده است و تاکنون بدون دغدغه جلو رفته‌ایم و تاکید دوستان این بوده که بر اساس قانون عمل کنید.
وی با اشاره به انتخابات سال آینده عنوان کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا مسئولیت ساخت شهرها و آبادی‌ها را بر عهده دارند.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان تصریح کرد: اگر افراد متخصص وارد شوراها شوند، توسعه پایدار کشور و اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری به خوبی پیش می‌رود.
ذکاء‌اسدی یادآور شد: از امروز تا 29 اسفند ماه جاری هیئت‌های اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل می‌شود و از 30 اسفند ماه جاری تا ششم فروردین سال آینده ثبت‌نام از داوطلبان را داریم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان بیان داشت: 22 فروردین ماه زمان تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری است.
ذکاء‌اسدی ادامه داد: دعوت از فعالان سیاسی، کاندیداهای خاص و لیدرهای ستادهای انتخاباتی و ارائه تذکرات لازم به آنها از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط امری موثر در برگزاری انتخابات سالم و امن است.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۱۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید