مکان فعلی :
اخبار برگزیده :

آخرین اخبار
                    
۱۳۹۵/۱۲/۲۸

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمان تأکید کرد:

ضرورت تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و کم‌ حاشیه

گردهمایی اعضای هیأت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان در این گردهمایی گفت: رویکرد فعالیت هیأت نظارت استان، امانت‌داری، آبروداری، همکاری و کم کردن فاصله‌های سیاسی است.
فرشید فلاح با تأکید بر تلاش برای برگزاری یک انتخابات سالم و کم‌حاشیه بیان کرد: هرگاه بستر برای برگزاری انتخابات به‌خوبی فراهم باشد، مردم نیز در برگزاری انتخابات کمک و مشارکت می‌کنند.
وی بر همکاری و تعامل اعضای هیأت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با هیأت‌های اجرایی تأکید کرد و گفت: ارتباط و هماهنگی با هیأت‌های نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری و استفاده از تجربیات آن‌ها نیز ضروری به نظر می‌رسد.
فلاح هم‌چنین از همکاری تمام دستگاه‌های دولتی با هیأت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.
***باید اخلاق‌مدار و قانون‌مدار باشیم
یحیی کمالی‌پور عضو هیأت نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان نیز در این همایش با بیان این‌که آن‌چه خواست ماست، سلامت انتخابات است ولاغیر گفت: باید با احترام به تفکرات سیاسی، عدالت را سرلوحۀ کار خود قرار دهیم.
نمایندۀ مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: باید در برگزاری انتخابات همگرایی داشته باشیم و ضمن حفظ مواضع سیاسی، تقوای الهی را رعایت کنیم.
کمالی‌پور افزود: تفکرات سیاسی نباید بر مسئولیت خطیر ما سیطره بیاندازد.
وی هم‌چنین بر امانت‌داری و حفظ آبروی افراد تأکید کرد.
در این همایش هم‌چنین دکتر شیخ بطیبی و دکتر تجری از هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، به ارایۀ مطالبی دربارۀ قانون انتخابات و وظایف اعضای هیأت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداختند.
 

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۱۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید