مکان فعلی :
اخبار برگزیده :

آخرین اخبار
                    
 نتایج بررسی سوابق داوطلبان شوراهای اسلامی استان کرمان در حال اعلام است
۱۳۹۶/۰۱/۱۲

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان:

نتایج بررسی سوابق داوطلبان شوراهای اسلامی استان کرمان در حال اعلام است

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: از ۷/۱/۹۶ تا ۱۶/۱/۹۶ به مدت ۱۰ روز اعلام نتایج بررسی های انجام شده در خصوصی سوابق داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان در حال انجام است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: از 7/1/96 تا 16/1/96 به مدت 10 روز اعلام نتایج بررسی های انجام شده در خصوصی سوابق داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان در حال انجام است.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان، حمید ذکااسدی در گفت و گویی اظهار داشت: از 7/1/96 تا 16/1/96 به مدت 10 روز اعلام نتایج بررسی های انجام شده در خصوصی سوابق داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان توسط مراجع قانونی به هیئت های اجرایی در حال انجام است.
وی بیان داشت: همچنین از 17/1/96 تا 23/1/96 به مدت 7 روز رسیدگی به صلاحیت داوطلبان در هیئت های اجرایی شهرستان و بخش انجام می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با تسلیت شهادت پیشوای دهم شیعیان جهان امام هادی (ع) به عموم هم استانی های عزیز و گرامیداشت 12 فروردین ماه یوم الله جمهوری اسلامی تصریح کرد: 12 فروردین روزی است که ملت ایران، مردم سالاری دینی خود را با آراء بیش از 98 درصدی به رخ جهانیان کشید.
ذکااسدی اضافه کرد: انتخابات یکی از دو رکن اصلی مردم سالاری دینی است که به حول و قوه الهی و شرکت مسئولانه همه آحاد مردم در دوران حیات جمهوری اسلامی هر ساله به اجرا درآمده و باعث فخر ملت ایران در جهان است.
وی افزود: مردم سالاری دینی بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی متکی بر انتخابات است لذا هر ایرانی بایستی برای پاسداشت یوم الله 12 فروردین و حرمت خون شهدای انقلاب اسلامی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کند تا انتخاباتی با شکوه رقم خورد زیرا تداوم حرکت انقلاب اسلامی متضمن حضور مردم در همه صحنه ها به ویژه در پای صندوق های رای است.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۲۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید