۱۴۰۰/۰۹/۳۰

سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان:

مکتب شهید سلیمانی یک راه زنده است

سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی یک راه زنده است و سلیمانی بودن امروز یک هویت بوده که همه ما باید آن را بشناسیم و درکش کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، جلسه هماهنگی رویدادهای ورزشی در سالگرد شهادت سردار سپهید حاج قاسم سلیمانی به ریاست سرپرست دفتر اجتماعی استانداری در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان برگزار شد.
دکتر دهقانی سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان در این جلسه با تاکید بر این مطلب که شهید سلیمانی زنده است گفت: شهید سلیمانی در همه زمینه ها پیشرو بوده و وسعت پیدا کرده تا در مقدرات حیات به ما کمک کند.
سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان در ادامه اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی یک راه زنده است و سلیمانی بودن امروز یک هویت است که همه ما باید آن را بشناسیم و درکش کنیم.
وی با تاکید بر اینکه فرهنگ یکی از مسیرهای سلیمانی شدن است افزود: با توجه به اینکه ورزش اصالت روحی و جسمی را با هم دارد بنابراین محملی برای انتقال پیام مکتب شهید سلیمانی است.
سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان گفت: استانداری خانه همه مردم است و تسهیلگری ستادی کار ماست، بنابراین هیات‌های ورزشی نیازمندی های خود برای برگزاری رویدادهای ورزشی در سالگرد شهید سلیمانی را ارائه تا پس از بررسی های کارشناسی شده ، محل تامین اعتبار آن مشخص شود.
** ترویج تفکرات سردار سلیمانی باید محور برنامه های جوانان و ورزشکاران باشد
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرای برنامه هایی در شان شهید سلیمانی در حوزه ورزشی گفت: توصیه ای که به هیات های ورزشی و باشگاه ها در بحث رویدادهای ورزشی به منظور گرامیداشت سالگرد سردار دلها داریم، این است که استفاده ابزاری از نام شهید سلیمانی در برنامه ها ی ورزشی صورت نگیرد پاریزی در ادامه با تاکید بر این موضوع که ترویج تفکرات سردار سلیمانی باید محور برنامه های جوانان و ورزشکاران باشد، اظهار داشت: کرمان جایگاه خاص و ویژه ای دارد.
قطعا هیات های ورزشی استان با ارتباطات نزدیکی که با فدراسیون های خود دارند بسیاری از برنامه های گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها را در تقویم ورزشی قرار خواهند داد ضمن آنکه انتظار می رود ظرفیت دائم در سطح ملی و بین المللی ایجاد شود.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر محمدمهدی فداکار
دکتر محمدمهدی فداکار
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.