مکان فعلی :
اخبار برگزیده :

آخرین اخبار
                    
دو هزار و 370 فقره تسهیلات به مردم قلعه گنج ارائه شده است
۱۳۹۵/۱۰/۱۴

دو هزار و ۳۷۰ فقره تسهیلات به مردم قلعه گنج ارائه شده است

جانشین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از راه اندازی ۶۰ صندوق خرد ت.سعه روستایی در شهرستان قلعه گنج خبر داد و گفت: از محل این صندوق ها تاکنون بیش از دو هزار و ۳۷۰ فقره وام به مبلغ ۱۸ میلیارد و ۱۳۳ میلیون ریال به مردم این شهرستان واگذار شده است.

جانشین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از راه اندازی 60 صندوق خرد ت.سعه روستایی در شهرستان قلعه گنج خبر داد و گفت: از محل این صندوق ها تاکنون بیش از دو هزار و 370 فقره وام به مبلغ 18 میلیارد و 133 میلیون ریال به مردم این شهرستان واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، برزگری پیش از ظهر سه شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان که در محل مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، از راه اندازی 60 صندوق خرد ت.سعه روستایی در شهرستان قلعه گنج خبر داد و افزود: از محل این صندوق ها تاکنون بیش از دو هزار و 370 فقره وام به مبلغ 18 میلیارد و 133 میلیون ریال به مردم این شهرستان واگذار شده است.
وی با تاکید براینکه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تاکنون پنج هزار و 250 میلیون ریال مساعدت کرده است، یادآورشد: میزان پس انداز اهالی قلعه گنج در صندوق های خرد توسعه روستایی 9 میلیارد و 277 میلیون و 900 هزار ریال است.
جانشین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به احداث هتل کپری با اعتبار 37 هزار میلیون ریال در مساحت یک هکتار اشاره و بیان کرد: 11 هزار و 544 خانوار قلعه گنجی در طرح های توان افزایی همکاری دارند.
برزگری جمعیت تحت پوشش طرح توان افزایی در شهرستان قلعه گنج را 46 هزار و 703 دانست و گفت: 702 گروه توسعه روستایی در این شهرستان شکل گرفته است.
وی عنوان کرد: بر اساس شعار کار با مردم برای مردم، توانمندسازی و معیشت پایدار، کار در شهرستان قلعه گنج آغاز شد و با درآمد چند وجهی برای مقابله با فقر چند بعدی این شهرستان وارد عمل شده ایم.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۱۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید