مکان فعلی :
اخبار برگزیده :

آخرین اخبار
                    
روستاییان گزهک،دهندر و سرخوش خواهان همراهی با ایده موفق قلعه گنج
۱۳۹۵/۱۲/۲۰

روستاییان گزهک،دهندر و سرخوش خواهان همراهی با ایده موفق قلعه گنج

فرماندار قلعه گنج گفت: مردم روستای دهندر، سرخوش و گزهک خواهان مشارکت در طرح های توسعه ای قلعه گنج هستند.


فرماندار قلعه گنج گفت: مردم روستای دهندر، سرخوش و گزهک خواهان مشارکت در طرح های توسعه ای قلعه گنج هستند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، استاندار کرمان صبح جمعه در سفر یکروزه به شهرستان قلعه گنج، از سه روستای دهندر، سرخوش و گزهک بازدید و با مردم این سه روستا در فضایی صمیمی به گفتگو پرداخت.
**** مردم روستای دهندر، سرخوش و گزهک خواهان مشارکت در طرح های توسعه ای قلعه گنج
فرماندار شهرستان قلعه گنج نیز در ادامه این دیدار با اشاره به اینکه رزم حسینی نخستین مقام عالی اجرایی استان کرمان است که پس از انقلاب اسلامی به این سه روستای جنوبی سفر کرده است، گفت: مردم متدین، فهیم و ایثارگر برای دفاع از انقلاب دو شهید والامقام تقدیم نموده اند.
وحدت عیدی افزود: سه روستای دهندر، سرخوش و گزهک دارای 280 خانوار و هزار نفر جمعیت است که شغل اغلب مردم این منطقه دامداری است و علارغم خشکسالی های متوالی، مهاجرت نکرده و از ایجاد پدیده حاشیه نشینی پرهیز نموده اند.
وی یادآورشد: این سه روستا در سال 81 بدلایل تصمیمات کشوری به شهرستان منوجان الحاق شد اما بدلایل اقدامات توسعه ای که در شهرستان قلعه گنج از سوی بنیاد مستضعفان در حال انجام است، اهالی این منطقه خواهان الحاق این سه روستا به بخش مرکزی قلعه گنج می باشند.
فرماندار شهرستان قلعه گنج با تاکید براینکه مردم سه روستای دهندر، سرخوش و گزهک خواهان مشارکت در طرح های عمران و توسعه شهرستان قلعه گنج هستند، خاطرنشان کرد: علارغم پیگیری های فرمانداری تاکنون تقسیمات کشوری با این موضوع موافقت نکرده است که امید می رود این موضوع از سوی استاندار کرمان مورد توجه قرار گیرد.
**** روستاهای دهندر، گزهک و سرخوش خواهان انتزاع و جدایی از شهرستان منوجان
در این دیدار عزیز پیروزی به نمایندگی از اهالی این سه روستا متنی را در حضور استاندار کرمان قرائت کرد که این متن به شرح ذیل می باشد:
به نام کارگشای هستی
اینجانب عزیز پیروزی به نمایندگی از طرف مردم روستاهای دهندر، گزهک و سرخوش، ضمن عرض سلام و خیر مقدم و خوش آمدگویی خدمت جنابعالی و همراهان، خوشحالی و خرسندی خودمان را از حضور شما در جمع مردم ولایتمدار روستاهای مذکور ابراز می داریم و برای شما سردار و یادگار هشت سال دفاع مقدس که پرچمدار لایق و خلاق اقتصاد مقاومتی در کشور هستید خسته نباشی و خداقوت می گویم.
از اینکه امید، خودباوری و عزت نفس را به مردم قلعه گنج هدیه کرده اید صمیمانه قدردان هستیم.
مردم این روستاها اکثرا دامدار هستند و با بارندگی های امسال همگی خوشحال و شکرگزارند، امیدواریم تا این خوشحالی را با اجابت کردن تقاضایمان تکمیل و به اوج برسانید.
استاندار فهیم استان کرمان ما مردم روستاهای مذکور که در همه ی صحنه های انقلاب خصوصا دفاع مقدس با تقدیم دو شهید گرانقدر و چندین ایثارگر و آزاده امتحان خود را پس داده ایم اینک خواستار سهیم شدن در توسعه و عمران قلعه گنج و بهره مندی از توسعه و آبادانی پرشتاب منطقه هستیم.
لذا خواهشمند است به موضوع و خواسته هایمان که همانا انتزاع و جدایی از شهرستان منوجان و الحاق به بخش مرکزی قلعه گنج می باشد، لبیک گفته و دستورات لازم را صادر فرمائید.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۳۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید