مکان فعلی :
اخبار برگزیده :

آخرین اخبار
                    
تقدیر استاندار کرمان از قرارگاه خاتم الانبیاء/کرمان در آستانه جهش بزرگ سازندگی و توسعه شهری
۱۳۹۵/۱۲/۲۶

تقدیر استاندار کرمان از قرارگاه خاتم الانبیاء/کرمان در آستانه جهش بزرگ سازندگی و توسعه شهری

استاندار کرمان با بیان اینکه یکی از بزرگترین امتیازات پروژه های کنونی شهری در کرمان این است که پروژه ها دولتی هستند و فساد و رانتی در آن وجود ندارد، گفت: با اجرای این پروژه ها جهش بزرگی در عرصه سازندگی و توسعه شهری کرمان ایجاد می شود.


استاندار کرمان با بیان اینکه یکی از بزرگترین امتیازات پروژه های کنونی شهری در کرمان این است که پروژه ها دولتی هستند و فساد و رانتی در آن وجود ندارد، گفت: با اجرای این پروژه ها جهش بزرگی در عرصه سازندگی و توسعه شهری کرمان ایجاد می شود.
 به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی در نشست بررسی پروژه های شهری کرمان افزود: کارهای عمرانی به ویژه در حوزه شهری اگر بخواهد با منابع نقد شونده صورت گیرد باید به اندازه پول موجود کارکنید که در این صورت در پروژه های عمرانی همواره عقب خواهید بود.
وی عنوان کرد: خوشبختانه پیشرفت پروژه ها خوب است و عقب افتادگی در اجرای این پروژه ها نداریم.
وی گفت: شیرینی کار را در اجرای پروژه های عمرانی می بیند و بعد از اجرای کامل آنها خوشحالی مردم را خواهید دید.
رزم حسینی  تاکید کرد: از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیاء تنها برای سازندگی شهر کرمان نباید استفاده کرد بلکه باید از این ظرفیت برای ساخت استان کرمان استفاده کرد.
وی خاطرنشان کرد: باید به روش های مختلف سرمایه گذاران در حوزه عمران شهری را جذب کنیم تا این کار را انجام دهند .
وی گفت: نباید تفکر این باشد که با پول نقد کار انجام دهیم زیرا قرارگاه تاکنون 30 درصد منابع مالی پیش بینی شده درقراردادها دریافت کرده است.
استاندار کرمان افزود: باید با دل و جرات زمینه را برای سازندگی و عمران شهری در استان کرمان فراهم کرد تا در یک دوره دو تا سه ساله کرمان یک جهش را در حوزه سازندگی تجربه کند.
نماینده عالی دولت در استان کرمان یادآور شد: مردم نیز همراهی بسیار خوبی در اجرای پروژه های عمرانی داشته اند و رسانه ها نیز می توانند در این زمینه نظر خواهی کنند.
وی بیان کرد: باور کنیم ایده هایی که برای شهر مد نظر بوده اجرایی نشده است و حدود 20 درصد این ایده ها تاکنون اجرایی شده است.
وی از اقدامات قرارگاه خاتم الانبیاء در کرمان تقدیر کرد و ادامه داد: دوره کنونی دوره ای است که پل های روز اروپایی در کرمان درحال ساخت است.
وی یادآور شد: در پروژه چهار راه ولی عصر (عج) سگمنت ها آماده است و منتظر ورود چسب های مخصوص از بندعباس هستیم.
وی در پایان تاکید کرد: قناعت و صبوری مردم دراجرای پروژه های عمرانی جای تقدیر دارد زیرا مردم به خوبی متوجه شده اند که اگرحوصله کنند و شهر ساخته شود برای نسل های آینده آنها نیز بسیار تاثیرگذار خواهدبود
 
85درصد پروژه های تهران در دست قرارگاه خاتم الانبیاء است
مدیرعامل موسسه شهید رجایی وابسته به قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: در حال حاضر 85 درصد پروژه های تهران در دست قرارگاه خاتم الانبیاء است.
 سردار اکبری افزود: موسسه خاتم الانبیاء تاکنون250 میلیارد تومان در شهر کرمان کار کرده است.
وی ادامه داد: پتانسیل مهندسی سپاه بعد از جنگ باید به پادگان ها می رفت که آن را برای سازندگی کشور به عرصه آورده ایم و باید ازاین ظرفیت، بیشترین استفاده برای توسعه کشور صورت گیرد.
وی خاطرنشان کرد: نگاه رسالت محوری و انقلابی درمجموعه سپاه باید در عرصه سازندگی کشور مورد استفاده قرار گیرد.
وی عنوان کرد: در کشور نمی توان نشست تا وقتی پول داشته داشته باشیم کارکنیم.
 وی گفت: در شوراها نباید یک افق یکسال داشت وباید یک افق حداقل 50 ساله داشت و براساس آن برنامه ها را اجرایی کرد.
سردار اکبری بیان کرد: در ساخت پروژه های عمرانی بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا اقدام شده است که در کشور کم نظیر است.
در ادامه با حضور استاندار کرمان، معاونان استانداری و جمعی از مسئولان موزه پته این استان نیز افتتاح شد.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۴۰۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید