۱۴۰۰/۰۸/۰۱

پیام استاندارکرمان به مناسبت هفته بیمه سلامت

استاندار کرمان در پیامی با تبریک هفته بیمه سلامت، بر کاهش مخاطرات مالی با گسترش و توسعه بیمه همگانی پایه سلامت، امکان بهره‌مندی عادلانه از خدمات مطلوب و اثربخش در مسیر ایجاد رفاه و آسایش مردم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان متن پیام دکتر علی زینی وند به شرح زیر است :
"به نام خدا"
هفته بیمه سلامت فرصت مغتنمی است تا پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات، فعالیتها و سیاستهای حوزه سلامت مورد ارزیابی قرار گرفته و دستاوردهای ارزشمند آن به مردم شریف و همیشه در صحنه استان  معرفی گردد.
بیمه سلامت در پرتو منویات مقام معظم رهبری در سال مزین به «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» و در قالب سیاست‌ها و برنامه‌ها، یکی از مهمترین برنامه های خود را توسعه نظام بیمه سلامت در کشور قرار داده است.
در اجرای این مهم سازمان بیمه سلامت ایران برای دستیابی به حداکثر میزان رضایتمندی مردم با تأکید بر توانمند سازی بیمه شدگان بر اساس محورهای سه گانه دسترسی عادلانه، سلامت محوری و حفاظت مالی بر اهداف استراتژیکی همچون استقرار کامل سازمان الکترونیک، خرید راهبردی خدمات سلامت و افزایش کارآیی و ارتقاء بهره وری متمرکز شده است.
امیدوارم بیمه سلامت، در شرایط سخت کنونی و فشار تحریمهای ظالمانه استکبار جهانی و همچنین مبارزه با بیماری کرونا، برای کاهش مخاطرات مالی با گسترش و توسعه بیمه همگانی پایه سلامت، امکان بهره‌مندی عادلانه از خدمات مطلوب و اثربخش را در مسیر ایجاد رفاه و آسایش آحاد ملت ایران به عمل آورد.
اینجانب با تبریک هفته بیمه سلامت به خانواده محترم بیمه شدگان این سازمان، مراکز تشخیصی- درمانی و دستگاه‌های بیمه گزار مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشگران این عرصه خصوصاً مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش اداره کل بیمه سلامت استان کرمان ابراز داشته و برای ایشان تندرستی و دوام توفیق از درگاه خداوند متعال را خواستارم.

علی زینی وند
استاندار کرمان


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  آمار بازدید کنندگان
  
دکتر علی زینی وند
دکتر علی زینی وند
    ارتباط با استاندار

  •  آمار بازدید کنندگان
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری کرمان بوده استفاده با ذکر منبع آزاد میباشد.