پرورش مجاهد اقتصادی در جمهوی اسلامی
۱۳۹۵/۱۲/۱۰

استاندار کرمان تاکید کرد:

پرورش مجاهد اقتصادی در جمهوی اسلامی

استاندار کرمان اتحاد جامعه، حضور یکپارچه مردم، دین اسلام و رهبری را از عوامل پیروزی در جنگ تحمیلی عنوان کرد و گفت: این عوامل می تواند پیروزی ما را در میادین کنونی رقم زده و بنیه های کشور را تقویت نماید.

استاندار کرمان اتحاد جامعه، حضور  یکپارچه مردم، دین اسلام و رهبری را از عوامل پیروزی در جنگ تحمیلی عنوان کرد و گفت: این عوامل می تواند پیروزی ما را در میادین کنونی رقم زده و بنیه های کشور را تقویت نماید.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی شامگاه سه شنبه در آئین وداع با شهدای گمنام و شهید غواص حسن عبداللهی در شهرستان رفسنجان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، افزود: بیش از ۳۵ سال گذشته همه قدرتها به خاک ایران حمله کردند و این در حالی بود که انقلاب اسلامی تازه مستقر شده بود.
وی با تاکید براینکه همگان مدیون خون پاک شهداء هستیم، تصریح کرد: طی هشت سال فرزندان این سرزمین داوطلبانه برای دفاع از این سرزمین و بدون توجه به مادیات برای حضور در جبهه ها با یکدیگر مسابقه می دادند.
استاندار کرمان با اشاره به اینکه مقاومت هشت ساله جمهوری اسلامی ایران با کمترین تجهیزات نظامی همراه بود، خاطرنشان کرد: در دوران جنگ تحمیلی لشکر ۴۱ ثارالله به فرماندهی سردار سلیمانی که امروز افتخار همه کشورهای اسلامی است و حتی دشمن هم به درایت این سردار شجاع ایرانی اعتراف می کند، راه اندازی شد.
رزم حسینی اتحاد جامعه ، حضور  یکپارچه مردم، دین اسلام و رهبری را از عوامل پیروزی در جنگ تحمیلی عنوان کرد و گفت: این عوامل می تواند پیروزی ما را در میادین کنونی رقم زده و بنیه های کشور را تقویت نماید.
وی اصل ولایت فقیه را عامل مهم پیروزی در دفاع مقدس برشمرد و افزود: اصل نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه است لذا برای ادامه راه شهداء باید به فرموده امام(ره) که فرمودند (پشتیبان ولایت فقه باشید تا به مملکت آسیب نرسد)، پشتوانه ولایت فقیه باشیم.
استاندار کرمان با تاکید براینکه مردم با حضور خودشان در صحنه های مختلف ثابت کردند که دوستدار نظام و رهبری هستند، خاطرنشان کرد: برای قدرشناسی از خانواده های معظم شهداء، اهدافمان را مطابق با سیره شهدا مطابقت دهیم.
رزم حسینی با اشاره به اینکه کشور در امنیت ملی اقتدار خود را نشان داده است، یادآورشد: می توان با همدلی و وحدت اقتدارمان را در حوزه اقتصاد نیز ثابت نمائیم که در این راستا درخواست می شود تا  علمای دین، روحانیت، مداحان نیز در حوزه اقتصاد وارد شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، کاروان ۱۰ شهید گمنام و یک شهید غواص به نام حسن عبداللهی روز سه شنبه مورخ 10 اسفند 95 میهمان مردم شهید پرور رفسنجان شد و آئین وداع با این شهداء نیز شامگاه سه شنبه با حضور استاندار کرمان، مسئولین شهرستان و جمع کثیر و گسترده مردم شهید پرور رفسنجان در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۲۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید