بازدید استاندار کرمان از محور ترانزیتی بم-کرمان
۱۳۹۵/۱۲/۱۱

بازدید استاندار کرمان از محور ترانزیتی بم-کرمان

استاندار کرمان از پل محور ترانزیتی بم-کرمان که در پی وقوع سیلاب اخیر دچار آسیب شده بود، بازدید کرد.

استاندار کرمان از پل محور ترانزیتی بم-کرمان که در پی وقوع سیلاب اخیر دچار آسیب شده بود، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی صبح چهارشنبه به اتفاق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و جمعی از مسئولین استان به منظور بازدید از مناطق آسیب دیده در پی سیل اخیر به شرق استان سفر کرد.
وی که در بدو ورود به شهرستان بم مورد استقبال فرماندار و جمعی از مسئولین قرار گرفت، از پل آسیب دیده محور ترانزیتی بم-کرمان بازدید کرد.
این پل در پی وقوع سیل اخیر تخریب و این محور ترانزیتی را مسدود کرده بود که به همت نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای طی مدت 12 ساعت با نسب پل فلزی، این محور بازگشایی شد.
در بازدید استاندار کرمان از این پل مقرر گردید بازسازی پل محور "بم-کرمان" به عنوان جاده ترانزیتی در ماه های نخست سال 96 با برآورد هزینه ای بالغ بر 4 و نیم میلیارد تومان به بهره برداری برسد و همچنین جاده های روستایی که در اثر سیل اخیر آسیب دیده اند، در دستور کار قرار بگیرند.
لازم به ذکر است که خسارات زیربنایی، عمرانی، کشاورزی و قنوات شهرستان بم در پی وقوع سیلاب اخیر بیش از 47 میلیارد تومان برآورد شده است.

****رونمایی از بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی
استاندار کرمان در ادامه برنامه خود به شهرستان بم از بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی شهر بم، از میدان مهدویت تا میدان بروات به طول پنج کیلومتر رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، بازدید از مناطق سیل زده روستاهای گزتین و جلگه شهرستان ریگان از دیگر برنامه های استاندار کرمان در سفر یکروزه به شرق استان می باشد.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۲۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید